Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie da się tak żyć. Samotność jest jak rak. W dzisiejszych czasach wartości rodzinne zeszły na psy. Rozbite małżeństwa, całe rodziny skłócone, barykady na lewo i prawo. Nawet się ciebie własny ojciec nie zapyta co u ciebie słychać bo nie chcę mieć nic wspólnego z matką.
Najgorszy jest moment jak fajnie spędziłeś dzień i wracasz do mieszkania gdzie nikt i nic na ciebie nie czeka, ani dzisiaj ani jutro ani nigdy. I przypominasz sobie że całe szczęście które dzisiaj poczułeś to był tylko giga cope. Bo prawda jest tutaj i teraz, w pustym ciemnym pokoju/mieszkaniu w którym nigdy nie toczy się żadna rozmowa ani historia.
Piszę ten post leżąc w łóżku jeszcze ubranym w kurtkę z dworu i chyba po prostu pójdę tak spać bo nie mam chęci ani po co jej zdejmować.
Trzymajcie się tam chłopy i życzę wam abyście mieli do kogo otworzyć buzię.
#przegryw #samotnosc
  • 16
@pawelligota: nie wiem, ja zanim poznalem zone zylem 5 lat samotnie. Zwiedzilem cala Europe i Ameryke, mam super wspomnienia. Z partnerem to nie do konca jest mozliwe bo sorry ale chlop moze walnac sie na lotnisku z plecakiem i przespac, a z kobieta jest juz ciezej, trzeba na to kilkakrotnie wiecej budzetu. Byl okres gdy mi zalezalo i nie moglem znalezc partnerki, zajalem sie swoim zyciem i korzystaniem z mozliwosci singla
@Chlopski_chlop_chlopowiczowicz: szanowny kolego, właśnie nie mogę zamieszkać z nikim z rodziny. Rodzice od dawna nie są razem, matka mieszka z kimś i ojciec to samo. Obydwoje w mieszkaniach z jednym pokojem. Całe kuzynostwo nie chce ze mną gadać bo nasi ojcowie się pokłócili, i mimo prób nawiązania kontaktu jest brak odzewu. Wszyscy znajomi mieszkaja w innych miastach i nie chce im się spotykać nawet jak ja przyjadę do nich. Moja jedyna
@pawelligota: jesli jestes otwarty na swiat to:
Wylacz lokalizacje w telefonie, zainstaluj Badoo, wejdz w google maps i znajdz jakies miasteczko na Filipinach, ustaw sobie lokalizacje na te miasteczko i czekaj az Ci telefon zaspamuje powiadomieniami. Mozesz tak tez porobic z jakimis krajami Afryki. Wiele osob smieszkuje ze tylko nieudacznik szuka tam dziewczyny, ja sie nie zgadzam, dziewczyn jest tam masa, a oboje macie z takiego zwiazku zysk. Ona chcialaby zamieszkac