Wpis z mikrobloga

Jednej osobie spośród plusujących wyśle 1000 zł, jeśli pod koniec kadencji KO (czy by trwała 4 czy 8 lat) będą spełnione chociaż dwa z poniższych warunków:
- powstanie w Polsce chociaż jedną elektrownia atomowa,
- powstanie CPK (lotnisko i chociaż część planowanych kolei),
- dokończona zostanie rozbudowa portu w Świnoujściu,
- powstanie Via Carpatia,
- wojsko będzie miało przynajmniej 225 tysięcy zawodowych żołnierzy,
- powstaną elektrownie fotowoltaiczne o większej mocy niż te które powstały za rządów wspierającego węgiel PiS,
- w szkołach nie pojawi się ideologia promowania LGBT typu tęczowe flagi i świętowanie miesiąca dumy,
- ani jedna spółka skarbu państwa która do tej pory przynosi zysk, zacznie przynosić straty i ani jedna spółka skarbu państwa nie zostanie sprzedana w ręce zagranicznego kapitału,
- nie zgodzimy się na przymusową relokację imigrantów w naszym kraju.

Psujących zawołam pod koniec kadencji
#rozdajo #polityka #wybory #po
  • 36
  • Odpowiedz
@andryu1992 atomówki nie będzie na pewno, cpk nawet jak nie zrezygnują to nie dokończą w 4 lata, Świnoujście mogą faktycznie udupić, carpathia powstanie, wojsko nie wiem, fotowoltaika nie wiem, lpg w szkołach na 99% nie, chyba że faktycznie lewica dostanie ministerstwo edukacji, straty spółek to loteria, prawdopodobnie coś zostanie sprzedane, imigrantów nie przyjmą
  • Odpowiedz
  • 0
@andryu1992 Zajebiście - żadne z Twoich punktów nie są przedmiotem ustaleń przyszłej koalicji. Napisz jeszcze że czekasz na ladowanie na marsie.
  • Odpowiedz
@andryu1992 niezly pisowski smiec znów, prosze:

powstanie w Polsce chociaż jedną elektrownia atomowa, - srednia budowy takiej jednostki to 10 lat

powstanie CPK (lotnisko i chociaż część planowanych kolei), - projekt ktory juz trwa kilka lat a dalej jest tylko zarzad i ziemia, ktory zaklada 2000 km kolei (podpowiem ze 250km via carpathia trwalo ile, 8 lat?)

dokończona zostanie rozbudowa portu w Świnoujściu, - nie wiem o co chodzi

powstanie Via Carpatia,
  • Odpowiedz
  • 0
@andryu1992 dorzuc 1000 jeśli zrobią piramidę jak w Gizie.

Co do wojska, na #!$%@? ci 225k ludzi że sprzętem i wyszkoleniem jak w Rosji?
Jakość, a nie ilość się liczy
  • Odpowiedz
@andryu1992: Ależ sobie listę skomponowałeś tak z dupy, że aż przykro. Ale szybciutko Cię wyjaśnię:
Elektrowni nie buduje się w 4 lata.
CPK nie buduje się 4 lata.
LNG i port w Świnoujściu to pomysł i rozpoczęcie przez Platformę.
Platforma budowała znacznie więcej dróg niż PiS i to za ich czasów powstał pomysł VIa Carpatia, dlaczego mieliby go nie kończyć?
Nikt nie zapowiadał 225k żołnierzy zawodowych w Polsce, KO proponuje 150k.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pawel993:

A cpk nie wiem po co nam najwieksze lotnisko w europie


W 2035 roku z 40 mln pasażerów to nawet teraz to te lotnisko by nie było w top 10 w Europie

@Morf :

ich się nie buduje 4 lata.

Tak no poniżej wycofałem się z tego, chociaż coś czuje że nawet jakby mieli 15 lat nieprzerwanych rządów to by nie wybudowali. Pamiętam ile zrobiło PGE Energia Jądrowa w swoim
  • Odpowiedz
szanuje, że masz inne zdanie, choć uważam, że jest głupie xd


@andryu1992: głupi to jest twój wysryw. Nie da się mieć IQ powyżej 60 i pieprzyć coś o ideologii LGBT i złowrogich kolorowych flagach.
  • Odpowiedz
  • 0
@szybki_zuk:

głupi to jest twój wysryw. Nie da się mieć IQ powyżej 60 i pieprzyć coś o ideologii LGBT i złowrogich kolorowych flagach.

Powiedziała osoba, która pewnie nawet nie wie czym jest Mensa xd
  • Odpowiedz