Wpis z mikrobloga

koledzy. Często uprawiam urbex zawodowo powiedzmy, często bywają piwnice nieoświetlone i inne tego typu industrialne klimaty no i potrzebuję czołówki ze zmiennymi aku. Obecnie mam Silva z Juli za 99 i jest powiedzmy ok, ale jest ładowana z usb i nie ma wymiennych aku. Jest coś lepszego w podobnej cenie z możliwością wymiany aku ? (często czołówka musi pracować kilka godzin z rzędu więc opcja ładowania w trakcie odpada)

#latarki #urbex #swiatelka #latarka #buschcraft #bushcraft
  • 14
@Blahhblahh masz tego pełno - convoy, wurkkos, sofirn i jeszcze kilka innych. W wiekszisci są na 18650 lub 21700 więc kilka aku w kieszeń i jazda. W większości są programowalne z licznymi trybami i płynną regulacją mocy. Nie napisałeś czy chcesz stałoogniskową czy z tzw zoomem.
Osobiście posiadam Wurkkos Ts21 - fajna, mała latareczka z wystarczającą dla mnie mocą na akumulatory 21700.
Zobacz na tagu - temat wałkowany wielokrotnie.
Na allie powinny
@ruffio: "Zobacz na tagu - temat wałkowany wielokrotnie." elektroda vibe %-)

kolego, ja wiem, że tu są spece co mi od strzała powiedzą co jest polecane :), to że są convoye, wurrkosy, sofirny, nitecory, ledlensery to ja sam wiem :D. Zoom raczej mi zbędny jest, raczej chodzi o szerokosć świecenia i moc, nie musi punktowo
@PanKracy582: no nie spieszy się jakoś mocno, ale fajnie jakby w ciągu miesiąca doszło :D. w tych 200 zł razem z wymiennymi aku czy ew ładowarką by było fajnie.

ręczną też, ale to raczej awaryjnie jakieś convoya powinę sobie za kilkadziesiąt pln. Ogólnie to raczej łapy muszę mieć wolne czołówka to priorytet
@PanKracy582: ja robię legalny srogo płatny urbex.

jeszcze jedno - w swoijej Silva mam taki rgulowany kąt padania światłą i mogę sobie regulować czy chce pod nogi czy w dal. Takie coś też musi być - jakieś propozycje ?
@PanKracy582: cięcie kosztów do dwóch stówek, no kurva w tej cenie już chyba coś z kilkoma zapasowymi aku dostanę co ? To, że jakoś zarabiam nie znaczy, że teraz będę #!$%@?ć po kaflu na gadżety chłopie %-)