Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że Spiderman 2 dostał tak wysokie noty głównie ze względu na to, że to jeden z niewielu exów na PS5. Przecież tej grze można zarzucić masę rzeczy, jest spoko ale kompletnie nie zasługuje na 9 czy 10. Wątek Milesa jest słaby na maksa, misje poboczne to jakiś dramat i są nudniejsze niż te z Assassinów, pełno zapychaczy których się nawet nie chce robić. Bugów i glitchy jest sporo, nawet takich uniemozliwiajacych posunięcie dalej gry czy #!$%@? konsole. Musiałem szukać po necie co się dzieje bo zawieszało mi jedną minigre, w #!$%@? osób miało z tym problem i całe szczęście w opcjach gry można było wlaczyc pomijanie minigier bo bym utknal. Wątek Petera jest ok, bujanie po mieście spoko, grafika to jak dla mnie żadna rewolucja, no może dla posiadaczy PS5 ale ktoś z lepszym komputerem dawno widział lepszy obrazek na ekranie. Gra to ogólnie kalka dwóch poprzednich Spidermanów z nową fabułą. Zero balansu jeśli chodzi o poziomy trudności. Max 8/10, więcej bym tej grze nie dał, tymczasem recenzenci dostali orgazmu jakby zobaczyli GTA 1O
#gry #ps5 #spiderman
  • 7
  • Odpowiedz