Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie Boxdel z tym rysowaniem diagramów, #!$%@? o projektach, planach naprawczych, używaniem niby mądrych słówek jak entertaining, statement, traffic, zesnołbolowało i jeszcze dużo więcej, ale nie pamiętam. #!$%@? mnie takie dorabianie ideologi do nagrywania #!$%@? filmików albo streamowania XD #!$%@? jakby był product ownerem w jakimś #!$%@? enterprise projekcie IT, a w swoim zespole ma tylko kamerzystę i homunculusa. To tak samo jak todo list nazwiecie systemem zarządzania przypływem pracy XD
Ciekawe, że jak Rob Grynn go zatrudnił w Codewise, to go zaraz #!$%@?. Zwykły mitoman.

Podawajcie głupio mądre słówka, których używa Baxton, żeby wyjść na mądrzejszego niż jest.
#famemma
  • 10
@duzeelobenc: a niech sobie tworzy i mówi jak chce. Zwracam na to uwagę, bo on się tym wyróżnia. O nikim innym ze środowiska fame bym tak nie powiedział, bo nie dorabiają niepotrzebnej ideologi.

Chodzi mi o

To tak samo jak todo list nazwiecie systemem zarządzania przypływem pracy XD


Czyli o nazewnictwo i działania adekwatne do rozmiaru, złożoności i poziomu skomplikowania czegoś. Minecasha też mówił, że napisał, a okazało się, że nie