Wpis z mikrobloga

Ja jako ciemnoskóry powiem wam jedno . Jeszcze niedawno bylem wyzywany przez obie płcie od niggerow z mopem na głowie , a teraz nagle jestem zajebisty bo nasłuchali się rapu , to nie jest żadne szczere zainteresowanie (wyglądem itp), to po prostu blacharstwo i stereotypy, p0lki chcą czarnego chłopaka tylko dlatego żeby się pochwalić. zobaczycie jak ta moda minie ile nagle się rasistów znajdzie... i ile p0lek rzuci swoich chłopaków tylko dlatego , że już nie są modni. Wspomnicie moje słowa
#mokebe #murzyn #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill
Wyznawcaa - Ja jako ciemnoskóry powiem wam jedno . Jeszcze niedawno bylem wyzywany pr...

źródło: 73b97b7308c1d0b735cf285ea093e7a0.1920x1080x1

Pobierz
  • 89
  • 0
@Lysandros: nie przesiaduje tu na tagu , po prostu trafiłem na was w internecie co piszecie o czarnych XDDD , a #!$%@? to wy jestescie wszyscy wypowiadając się na tematy o których nie macie jak mieć pojęcia , tak jak ja bym pierdoił jak to jest być azjatą xDDDDD
@Wyznawcaa: nie trza kimś być aby rozumieć jego sytuację, i tak, czarni to seksualne dno na zachodzie, ale p0lki są #!$%@?. Jeżeli nie jesteś przegrywem i pewnie uprawiasz seks to #!$%@? z tagu oski