Wpis z mikrobloga

Ja jako ciemnoskóry powiem wam jedno . Jeszcze niedawno bylem wyzywany przez obie płcie od niggerow z mopem na głowie , a teraz nagle jestem zajebisty bo nasłuchali się rapu , to nie jest żadne szczere zainteresowanie (wyglądem itp), to po prostu blacharstwo i stereotypy, p0lki chcą czarnego chłopaka tylko dlatego żeby się pochwalić. zobaczycie jak ta moda minie ile nagle się rasistów znajdzie... i ile p0lek rzuci swoich chłopaków tylko dlatego , że już nie są modni. Wspomnicie moje słowa
#mokebe #murzyn #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill
Wyznawcaa - Ja jako ciemnoskóry powiem wam jedno . Jeszcze niedawno bylem wyzywany pr...

źródło: 73b97b7308c1d0b735cf285ea093e7a0.1920x1080x1

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Lysandros Pamiętam jak czytałem dziennik Portugalskiego marynarza chyba z XVlll który był w szoku że p0lki w Brazylii slinily się do czarnych niewolników. ŻADNA inna nacja ich nie pożądała, tylko nasze pożal się Boże rodaczki
  • Odpowiedz
@Wyznawcaa: gdybyś podał jakieś konkretne przykłady tępię nią cię za czarne pochodzenie to może bym się przejął, a tak to #!$%@? na oświeconego mędrca i jego ogólniki o których wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Lysandros: 1całe miasto mnie obgaduje . 2 . w innym mieście tak mnie wyzywają od czarnych #!$%@? że aż ja się o tym dowiedziałem, kilka razy miałem robione zdjęcia w galerii handlowej . już nie mówię o tym co słyszę w internecie
  • Odpowiedz