Wpis z mikrobloga

50% osób z tego zdjęcia to ludzie twierdzący, że komuchy z Armii Czerwonej, którzy mordowali, gwałcili i rabowali polskich obywateli, to wyzwoliciele, zaś cała czwórka osób nie zgadza się z antykomunistycznymi kombatantami i są zdania, że brak choćby jednego dnia w więzieniu dla prorosyjskich zbrodniarzy pokroju Jaruzelskiego czy Kiszczaka, to dowód na czasy demokracji i praworządności (choć żaden z nich nie umie wykazać, który paragraf konstytucji zezwalał skrajnym lewakom na mordowanie niewinnych osób).

#bekazlewactwa #lewackalogika #historia #komunizm #rosja #polska #4konserwy
Pobierz Roger_Casement - 50% osób z tego zdjęcia to ludzie twierdzący, że komuchy z Armii Cze...
źródło: F9MrSvEXwAAdNga
  • 30
@aarahon:

Jaruzelski jest tak samo odpowiedzialny za mordowanie czy represjonowanie cywilów w czasie stanu wojennego, jak Putin jest odpowiedzialny za mordowanie cywilów ukraińskich


Masz tutaj napisane, naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem... Co, mam teraz wymieniać wszystkich ludzi zabitych w czasie stanu wojennego czy ukraińskich cywilów, bo lewicowcy o ruskiej mentalności twierdzą, że Jaruzelski czy Putin osobiście nie zamordowali tych ludzi?
Co, mam teraz wymieniać wszystkich ludzi zabitych w czasie stanu wojennego


@Roger_Casement: nie, dlaczego miałbyś to robić? Słuchaj, zapytałeś się o Hitlera, dokładnie o to kogo zamordował. No to wskazałem kogo zamordował - bezpośrednio wydał rozkaz rozstrzelania siedmiu brytyjskich żołnierzy schwytanych na przejętym przez nazistów terenie. Tak, uważam że skoro wydał rozkaz rozstrzelania to ich zabił, nie bezpośrednio, ale zabił, zamordował, jak zwał tak zwał.

Uważam że skoro Jaruzelskiemu stawa się
@aarahon: Zgodnie z Twoją logiką, daj mi paragraf, że Putin kazał zabić ukraińskich cywilów, skoro jest mordercą, to ogłosił stan wojenny, czy z całą pewnością nakazał w jakimś dokumencie zabijać niewinnych Ukraińców...

A, tak samo daj mi dowód, że Hitler kazał zabić Żydów, jeżeli nie dasz, to według Twojej logiki zarówno ci kombatanci kłamią, jak i osoby nazywające Hitlera zbrodniarzem 6 mln Żydów i tak jak Jaruzelski nie jest zbrodniarzem w
Zgodnie z Twoją logiką, daj mi paragraf, że Putin kazał zabić ukraińskich cywilów, skoro jest mordercą,


@Roger_Casement: poczekaj, bo już nie ogarniam absurdu sytuacji, każesz mi podawać dowody na twoje twierdzenia?

Dlaczego JA mam udowadniać twoje tezy?
@aarahon: Już kilka razy Ci napisałem, a Ty ciągle się ośmieszasz swoją logiką, wedle której Jaruzelski ie odpowiada za śmierć polskich cywilów, Putin ukraińskich, zaś Hitler żydowskich, bo hurr durr, nie ma dokumentu, gdzie ci ludzie kazali zabijać te osoby xD

Ale ok, masz tutaj listę ofiar stanu wojennego, znajdź ich rodziny i powiedz, że Jaruzelski nie jest zbrodniarzem, masz tyle odwagi, czy nagle obleciał ciebie strach, bo wiesz, jaki jesteś
a Ty ciągle się ośmieszasz swoją logiką, wedle której Jaruzelski ie odpowiada za śmierć polskich cywilów


@Roger_Casement: absolutnie nie, jest to kłamstwo które jak pies powtarzasz kolejny raz bo może tym razem się uda?
@aarahon: Skoro ci kombatanci oraz prokuratorzy kłamia w temacie zbrodniarzy komunistycznych, bo jako neuropek wiesz lepiej, to rodzinom ofiar powiesz w twarz, że Jaruzelski i Kiszczak nie byli zbrodniarzami, czy strach cię obleciał? Możesz odnieść się do zarzutów prokuratorskich i powiedzieć, czemu mam wierzyć tobie, a nie ludziom którzy krytykowali Jaruzela za zbrodnie komunistyczne?

Jaruzelski i Putin byli zbrodniarzami odpowiednio polskich i ukraińskich cywili, czy ci się podoba czy nie, nawet
Skoro ci kombatanci oraz prokuratorzy kłamia w temacie zbrodniarzy komunistycznych


@Roger_Casement: czy dostarczysz dowody na to że kłamią czy dalej będziesz unikał potwierdzania swoich bzdurnych tez? xD