Wpis z mikrobloga

50% osób z tego zdjęcia to ludzie twierdzący, że komuchy z Armii Czerwonej, którzy mordowali, gwałcili i rabowali polskich obywateli, to wyzwoliciele, zaś cała czwórka osób nie zgadza się z antykomunistycznymi kombatantami i są zdania, że brak choćby jednego dnia w więzieniu dla prorosyjskich zbrodniarzy pokroju Jaruzelskiego czy Kiszczaka, to dowód na czasy demokracji i praworządności (choć żaden z nich nie umie wykazać, który paragraf konstytucji zezwalał skrajnym lewakom na mordowanie niewinnych osób).

#bekazlewactwa #lewackalogika #historia #komunizm #rosja #polska #4konserwy
Roger_Casement - 50% osób z tego zdjęcia to ludzie twierdzący, że komuchy z Armii Cze...

źródło: F9MrSvEXwAAdNga

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Już w 2013 roku antykomunistyczni kombatanci krytykowali ochronę komunistycznych zbrodniarzy, ówczesny premier (D. Tusk) odmówił krytyki ochrony prorosyjskich morderców, tak samo prorządowa tvp nie pokazała tego listu, by nie zaszkodzić rządzącej partii...

https://lustronauki.wordpress.com/2013/08/26/dezaprobata-wobec-zjawiska-ochrony-zbrodniarzy-komunistycznych-przez-wymiar-sprawiedliwosci-iii-rp/
RogerCasement - @RogerCasement: Już w 2013 roku antykomunistyczni kombatanci krytykow...

źródło: oswiadczenie-represjonowani-z-prl-001

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 7
@Roger_Casement dajcie już spokój z tymi komuchami. Po pierwsze, Polska nie miała żadnego pola manewru po wojnie. Zostaliśmy oddani Stalinowi i co mieliśmy zrobić przewrót? Przecież wojska ZSRR stacjonowały w Polsce. W październiku 1956 te wojska jechały już na Warszawę tylko dlatego, że Gomułka nie chciał się zgodzić na żądania Breżniewa odnośnie nowego rządu. Owszem, komuchy mają swoje za uszami, ale większość z nich już #!$%@? nie żyje, więc może czas najwyższy
  • Odpowiedz
Zostaliśmy oddani Stalinowi i co mieliśmy zrobić przewrót?


@mlodir: jakby wykop istniał za komuny to takie wazony jak OP by namawiały do powstania, a same by siedziały w ciepłym państwowym mieszkanku, bo popierają tę całą wolność, ale co będą ruszać dupę
  • Odpowiedz
@mlodir: W 2013 roku kombatanci krytykowali ochronę komunistycznych zbrodniarzy, a Ty się oburzyłeś, bo politycy z nowego rządu, twierdzą, że Armia Czerwona to wyzwoliciele oraz uważają, ze brak kary dla Kiszczaka i Jaruzelskiego to demokracja i praworządność.

Może odpuścisz i zrozumiesz, że w temacie ochrony komunistycznych zbrodniarzy, ktoś może woleć antykomunistycznych kombatantów, niż Twoich demokratycznych (xD) polityków, którzy nie zrobili nic w tym temacie, a nawet byli częścią tego systemu? Tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Roger_Casement a kto powiedział, że mam inne poglądy. Przede wszystkim było mnóstwo czasu na rozliczanie komuchów i po drodze rządziły różne ugrupowania. Przypominam, że od 2005 do 2007 miało na to czas pis. Chodzi mi o to, że wracanie do tego tematu teraz jest bezcelowe. Równie dobrze możemy sobie #!$%@? o nieudolnej denazyfikacji po II WŚ. Ale co to da?
  • Odpowiedz
@mlodir: pisowców też krytykowałem za ochronę komunistycznych zbrodniarzy, ale jakoś wtedy nie krytykowałeś mnie za to... Oczywiście rozumiem, że skoro teraz będzie rządził człowiek, który bronił Armii Czerwonej jako wyzwolicieli i wiedział o ochronie komunistycznych zbrodniarzy, to mówienie o tym jest złe i bezcelowe i najlepiej może wprowadzić cenzurę rodem z komuny, bo jak to ktoś śmie krytykować Czarzastego czy Tuska xD

Skoro Ty uważasz, że za wcześniejszych rządów SLD i
  • Odpowiedz
  • 0
@Roger_Casement jak mogłem krytykować cie kiedykolwiek za cokolwiek jak rozmawiamy po raz pierwszy? Nie jesteś lekkim megalomanem?
Podnoszenie teraz tematu komunistów tylko po to żeby #!$%@?ć opozycji, która nawet jeszcze nie stworzyła rządu, jest małostkowe i do niczego nie prowadzi. Jeśli ktoś będzie chciał faktycznie wykonać jakiś krok w celu rozliczenia zbrodniarzy komunistycznych i wtedy wyjdzie Czarzasty i powie, że nie ma na to zgody, to wrócimy do tematu. Ale jakoś nikomu
  • Odpowiedz
@mlodir: Sorry, zapomniałem się Ciebie zapytać, kiedy można krytykować polityków chwalących żołnierzy radzieckich oraz chroniących komunistycznych zbrodniarzy, dla jasności daj mi listę, co można teraz krytykować, nie chcę popełnić faux pas :(

Dla dobra demokracji trzeba milczeć o pewnych tematach, może wsadźmy tych kombatantów do więzienia, jeszcze ktoś z nich teraz zacznie znowu krytykować ochronę komunistycznych zbrodniarzy, a przecież Ty jasno dałeś do zrozumienia, że to nie jest moment do krytyki
  • Odpowiedz
Kogo zabił Hitler?


@Roger_Casement: na przykład siedmiu brytyjskich komandosów w obozie koncentracyjnym na terenie dzisiejszych Niemiec w 1942 roku ale co to ma do rzeczy? Nie odpowiada się pytaniem na pytanie. To że to robisz świadczy o braku argumentów w dyskusji.
  • Odpowiedz
@aarahon: Według Twojej logiki Jaruzelski nie zabił żadnego Polaka, Hitler Żyda, zaś Putin Ukraińca.

Myślę, że jednak wolę pozostać po stronie antykomunistycznych kombatantów, krytykujących prorosyjskich zbrodniarzy, ale oczywiście rozumiem, że według lewicowców ci kombatanci kłamią, bo sami uważają, że choćby ofiary stanu wojennego nie zginęły przez komunistę Jaruzelskiego, tak jak za Hitlera nie można nazywać zbrodniarzem Żydów ...

https://lustronauki.wordpress.com/2013/08/26/dezaprobata-wobec-zjawiska-ochrony-zbrodniarzy-komunistycznych-przez-wymiar-sprawiedliwosci-iii-rp/

Prezydent Francji Emmanuel Macron: "Nie nazwałbym Władimira Putina rzeźnikiem" - zadeklarował w
  • Odpowiedz
Według Twojej logiki Jaruzelski nie zabił żadnego Polaka,


@Roger_Casement: uzasadnij. Nic takiego nie pisałem ani nic takiego nie sugerowałem...

Myślę, że jednak wolę pozostać po stronie antykomunistycznych kombatantów


@Roger_Casement: a ja wolę stać po stronie prawa żeby się kiedyś nie okazało że tobie podobni zadecydują że mam siedzieć w więzieniu za poglądy.

Tak, Ty oraz Macron macie rację,


@Roger_Casement: w czym mam rację?

Czemu stosujesz sowieckie metody przesłuchań?
  • Odpowiedz
@aarahon: Jaruzelski jest tak samo odpowiedzialny za mordowanie czy represjonowanie cywilów w czasie stanu wojennego, jak Putin jest odpowiedzialny za mordowanie cywilów ukraińskich, tylko ruskie/radzieckie onuce twierdzą inaczej i uważają, że Jaruzelski i Putin nie są zbrodniarzami...

Ja wolę stać po stronie prawa i krytykować ochronę komunistycznych zbrodniarzy, już kiedyś obrońcy komunistów zdecydowali, że Jaruzelski i Kiszczak nie mogą spędzić nawet dnia w więzieniu (za czasów stanu wojennego mordowano ludzi nieposiadających
  • Odpowiedz
Jaruzelski jest tak samo odpowiedzialny za mordowanie czy represjonowanie cywilów w czasie stanu wojennego


@Roger_Casement: skoro to wiesz to przecież możesz napisać kogo zamordował, prawda?
  • Odpowiedz