Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak nowy potężny opozycyjny "rząd" naprawia problemy, które sam stworzył. Zastanawiam się kto zgłaszał UE jaka ta Polska zła i prosiła o zablokowanie pieniedzy, byle zrobić na złość pisowi. Rozumiem, że część z tych pieniedzy pis by rozkradl, ale ja nie o tym. Im wszystkim nie chodzi o dobro Polaków tylko o walkę o koryto nawet jeżeli chodzi o zastój gospodarki. Dziwnym trafem z Covidem, zamykaniem firm i "przymuszaniem" do szczepionek za kierownictwem UE tez nie mieli problemu. Teraz za te "odblokowane" pieniądze Polacy będą musieli nadstawiać dupy Brukseli, aby w niemczech i Francji żyło się lepiej. Dalej obrzucajcie się nawzajem gownem dla polityków, waszych nowych bożków.

#bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #bekazpodludzi #polityka
Pobierz Matti28 - Patrzcie jak nowy potężny opozycyjny "rząd" naprawia problemy, które sam st...
źródło: temp_file5537630932536134496
  • 32
@Docent_Jan_Mula: Noo Kaczyński narobił sporo złego.Gdzie te zło?Co rusz jak przylatuje do Polski to widzę zmiany.Piszesz tak jak mój kuzyn.Panie 500+ to #!$%@? nie pieniądz bo nawet na pieluchy nie starczy.Gdy pytam czy byłby szczęśliwy gdyby odebrali 500+ to palą się styki.Koalicja tego nie zrobi ,ale przypomnijmy ,że nie mieli kasy wtedy,ale Komorowski twierdził ,że kasa się znajdzie jak wygra wybory prezydenckie.Na zachodzie są różne benefity i jakoś żyją.W Polsce nie
@gris123 co mam odpuścić? To ja codziennie wypisuje #!$%@? ciągle obrzucajace się gownem? Napuścić małpy na siebie to najlepsze co może się politykom opłacać. A to wy jesteście tymi małpami
@ChempyTuj: Nowy podatek dla właścicieli samochodów, wysłanie na orbitę pierwszego polskiego satelity, niższe pensje dla milionów Polaków czy więcej płatnych dróg w całym kraju. To tylko niektóre kamienie milowe, na które rząd zgodził się, gdy składał w Brukseli polski KPO. O konieczności zmian w sądach słyszał każdy. O innych warunkach już niekoniecznie.Choć zdecydowanie najgłośniejszy, to wymiar sprawiedliwości wcale nie jest jedynym elementem, który Komisja Europejska zawarła w tzw. kamieniach milowych lub