Wpis z mikrobloga

Chłop z głównej napisał że wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako 31 kawaler bez dziecka i dziecioroby się zesrały xD OP'ie jak śmiesz mieć inną wizję na swoję życie, jedyna droga do spełnienia się to kaszojad a najlepiej dwa. Swoją drogą jak smutne życie trzeba mieć żeby stawiać rodzicielstwo za swój główny cel w życiu.
#rodzicielstwo #dzieci #patologiazewsi
  • 37
@KodakPlamisty: mój światopogląd jest taki, że chciałbym mieć żonę i dzieci, ale nie jest mi to dane- jestem incelem głównie przez genetykę i bardzo słabe dzieciństwo. Wiem, że duża część inceli sobie tak copuje, a normiki, którzy mogliby stworzyć rodzinę nie robią tego ze względu na to, że są zbyt wygodni i boją się odpowiedzialności. Różowe często decydują się zbyt późno, szczególnie przy wcześniejszym prowadzeniu złego trybu życia i nie mogą
@Nowystaryziel:

jestem incelem głównie przez genetykę i bardzo słabe dzieciństwo.

Więc nie powinieneś przekładać swojego zaburzonego światopoglądu na innych ludzi i mówić, że na pewno każdy kto chociaż wspomni o tym, że nie chce mieć dzieci, to na pewno jest w takiej samej sytuacji co ty.

A z tymi zbyt wygodnymi normikami to xD. Bo przecież po co mieć spokojne, wygodne życie, szczęśliwe życie jak można je sobie utrudniać ¯\(ツ)/¯
@KodakPlamisty: Oj znam sporo takich ludzi, stąd coraz większy bambinizm, w którym zamiast dziecka są koty i psy, tzw. psiecko i dziecko, traktowane jak dzieci przez właścicieli, żeby zagłuszyć czy chociaż w małym stopniu zaspokoić potrzebę instynktu rodzicielskiego.
Ludzie to po prostu inteligentne zwierzęta u których natura i instynkty pierwotne występują.
@Wraczek wiesz to jest tak... jak jesteś dzieckiem to cię jara zabawa. Jak nastolatkiem to granie, potem.imprezy i ruchanie, potem niezależność i kariera a potem rodzina... I możesz mówić co chcesz ale tak generalnie funkcjonuje 80% facetów. To że Ty się zatrzymałeś na jakimś etapie rozwoju to twoja sprawa i już...
Chłop z głównej napisał że wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako 31 kawaler bez dziecka


@Wraczek: tylko dziwnym trafem takie baity to nie jest gość piszący że nie ma czasu na rodzinę bo skupił się na nauce i researchu i pracuje 80h w tygodniu ale czuję olbrzymią satysfakcję że jest coraz bliżej leku na raka czy budowy rakiety. Albo i nie - skupił się na przejściu pieszo dookoła świata albo np.
@RafB: Ale wiesz że można tworzyć rodzinę bez potomstwa nie? Jak ktoś nie ma dzieci po 30-stce to nie oznacza to że jest incelem xD Zresztą kobiety też coraz częściej decydują się na karierę aniżeli taplanie się w pieluchach. A wyzywanie kogoś od podrostków, bo śmie mieć inny plan na życie to cóż ¯\(ツ)/¯ świadczy wyłącznie źle o tobie.