Wpis z mikrobloga

  • 32
@aki_:

Wszystko jest pioruna ostre, podane w tej samej kolorystyce


@aki_: Po części się z tobą zgodzę, a po cześci nie.
Wszystko zależy od polecenia które podam botowi. W tym wypadku wszystkie obrazy są do siebie zbliżone, ponieważ miały być do siebie zbliżone. Kazałem mu generować obraz przy użyciu Fujifilm X-T4, Fujinon XF 24mm f/5.0. Stąd ta saturacja, kontrast, 'spójna' stylistyka tych zdjęć.
Gdybym w poleceniu podał całkiem inne urządzenie,
lukas12x - @aki: 
Wszystko jest pioruna ostre, podane w tej samej kolorystyce

@aki: ...

źródło: pozdrawiam_zza_mojego_renesansowego_pcta

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 5
@noisy: Zależy od 'ilości' danej postaci w szeroko pojętej sieci. Przykładowo Donalda Trumpa albo Kanye Westa możesz na luzie generować bez dodawania reference image, ponieważ jest mnóstwo grafik tych postaci na necie. Bot sam się łatwo odnajduje mając 'znane' nazwiska (chociaż i tak pewnie nie raz widzieliście że te twarze nadal nie są 1:1, często to kwestia farta przy generowaniu. Swoją drogą, jeżeli już bardzo nam zależy na 100 pro realizmie
  • Odpowiedz
@lukas12x: jest jakieś ograniczenie na długość prompta dla midjourney? A jak nie ma technicznego, to przy jakiej długości traci już rachubę?
  • Odpowiedz
@lukas12x: bardzo fajnie wyszło, musiał być niezły prompt, nie wiem czy to twój zabieg czy midjurney tak generuje ale same stary chłopy i jedna baba, ci ludzie byli też młodzi, taki Mickiewicz czy Chopin swój najlepszy czas mieli w młodości, Maria tego francuzika też na coś skusił, dodaj "young" Maria, no weź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aki_ ja mam tak samo, wszystkich artystów których obserwowałem a zaczeli wrzucac AI dalem unfollow, tego juz sie nie da ogladac
  • Odpowiedz