Wpis z mikrobloga

@ziemba1: Z perspektywy kobiety - w ogóle mi to nie przeszkadza. Idę do kibla zrobić co trzeba, a czy w kabinie obok będzie siedziała baba, chłop czy aktywiszcze to mi to lata.

A nawet lepiej dla nas - kobiety średnio mają mniej toalet niż mężczyźni (bo oni mają gratis pisuary), więc teraz każdy będzie miał równy dostęp do klopa. Spoko sprawa.
A nawet lepiej dla nas - kobiety średnio mają mniej toalet niż mężczyźni (bo oni mają gratis pisuary), więc teraz każdy będzie miał równy dostęp do klopa. Spoko sprawa.


@gdziesomojeokulary: Chyba czegoś nie rozumiem, zakładam, że jesteś prawdziwym różowym.
W jaki sposób zmienienie damskiej łazienki w koedukacyjną ma wprowadzić równy dostęp do klopa?
Z tego co rozumiem, to męska dalej będzie istnieć, tylko do damskiej będzie mógł wchodzić każdy.
@gdziesomojeokulary piękna teoria, wzruszyłem się. na pewno znajdzie się też wielu facetów którzy również będą zadowoleni z możliwości przebywania w jednej toalecie z kobietami ;-)
Ale trochę smutne jest to że twoją motywacją jest zawiść że faceci z powodu różnic w budowie anatomicznej mogą załatwić sprawę szybciej. No cóż, feminizm jest aktualnie synonimem mizoandrii.
@ziemba1: Pewnie będzie to mała łazienka 1 osobowa, głównie dla niepełnosprawnych. Pamietam jak u mnie latałem właśnie do takiej na piętrze bo często nie było kolejek. Stawiałem tam klocka ale jak wychodziłem to jużstałą kolejka kobit xD
A kibel zapchany bo przecież robiłem gniazdo xD