Wpis z mikrobloga

@farew3Ell:

@WyzwolonaPodrozniczka Przejedź się na grecką wycieczkę w stylu anastazji ;))

Bardzo chętnie, właśnie niedawno zabukowałam już wakacje na przyszło rok. Poskacze się niebawem na porządnych sprzętach. Niestety czeka mnie jeszcze ponad pół roku w celibacie ale jak już tam pojadę to się wyszaleje za wszystkie czasy z egzotycznymi hakami. Na samą myśl mam dreszcze :)))
  • 63
@Mamaboss @WyzwolonaPodrozniczka @dotankowany_noca @dotankowany_noca @farew3Ell odpowiadacie na treść troll kontom, oba i MamaBoss i wyzwolonapodrozniczka to multikonto, które zawsze jest aktywne pod jednym rodzajem treści, zawsze tendencyjnie odpowiada, nigdy przez weekend oba założone w tym samym czasie nawet nazwy nie specjalnie wymyślone do odróżnia nią i Avatary, nie wiem od czego jest Moderacja na tym portalu żeby tak oczywistych fejków nie banować... Zgłaszajcie takie konta niech ich banują, bo tam jest ich
@Mamaboss

@dotankowany_noca: Najczęściej to wyglada tak, ale co ja się znam XD przecież p0lacy to najprzystojniesi mężczyźni na całym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mamaboss myślisz że chciałem urodzić się Polakiem? I to na dodatek takim, który znajduje się w mniej atrakcyjnej połowie. Staram się pracować nad sobą i swoim wyglądem, jakieś postępy robię, znajomi mówią że wyglądam coraz lepiej, ale jeśli chodzi o uwagę kobiet to
@Energiizer: A ja myślę, że to kwestia desperacji, braku samoakceptacji i udawania kogoś, kim się nie jest. Jest obecnie tyle możliwości, aby dodać sobie kilka punktów w skali, że nie rozumiem takiego użalania się nad sobą. Sam napisałeś, że wolałbyś być przystojnym Hiszpanem czy Szwedem, zalatuje desperacją, a takich facetów my wyczuwamy na kilometr.