Wpis z mikrobloga

Dla mnie jedna z największych zagadek w historii tego programu: KRZYŚ
- popyerdala po kuchni i piecze kolejną blachę ciasta, którą sam w 90% wpyerdoli
- ciuchy o 2 rozmiary za małe i białe fałdy tłuszczu wylewające się spod koszulki
- nieustanny vibe nayebanego wujka wieśka na weselu, tylko wąsa brakuje

Z całą sympatią dla niego, bo ewidentnie jest dobrym człowiekiem i będzie dbał o żonę, ale to, że on się spodobał kobiecie od pierwszego wejrzenia to jest yebany błąd w matrixxie. To powinno dawać nadzieję wykopkom z tagu #przegryw, że jednak się da mimo wyglądu.

Ogólnie życzę im wszystkiego dobrego.

Tylko te czary mary z obrazami Jezuska i Maryi nad głowami, #!$%@? jaka wojna światów :D

ps. no i nie jest karłem <180cm. Z tym raczej nikt nie wygra :D

#slubodpierwszegowejrzenia #przegrywpo30tce
bojackHorsemanPatataj - Dla mnie jedna z największych zagadek w historii tego program...

źródło: krzys

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bojackHorsemanPatataj: no szok, że jednak CZASEM chodzi o charakter. Magda to nie jest jakaś tam dziunia z Instagrama i widać, że w głowie coś ma. Dysproporcja jest spora, ale Krzychu brzydkim gościem nie jest z twarzy więc Magda może do tematu podchodzić taktycznie - operacja plastyczna droższa niż karnet na siłownie i dietetyk. Krzychu spoko ziomek a wziąć się za siebie może w każdej chwili.
  • Odpowiedz
Te programy to nabijanie kasy na frajerach tak samo co było kawalerzy do wzięcia to brali jakiś żulików pewnie im zapłacili marny grosz a twórcy programu zarobili pewnie dużo na ludzkim nieszczęściu.


@Kodzirasek:

po pierwsze: WOOW, O KVRWA! PRYWATNA FIRMA JAKĄ JEST TELEWIZJA ZARABIA NA SWOJEJ PRACY, NO NIEMOŻLIWE!!!

po drugie: to jeden z ostatnich prawdziwych programów, z prawdziwymi ludźmi, więc oglądaj, nie oceniaj, zamknij mordę, bo niedługo i ten
  • Odpowiedz
operacja plastyczna droższa niż karnet na siłownie i dietetyk. Krzychu spoko ziomek a wziąć się za siebie może w każdej chwili.


@Sangreal: tylko to jest fikcja, utopia, nie weźmie się nigdy.

Poznałem przez swoje życie setki grubasów i nikt po 30stce nagle nie przeszedł metamorfozy w szczuplaka. Jest tylko coraz gorzej. Jak ktoś miał tendencje to po 30stce i dalej robi się jeszcze bardziej spasiony, bo do utrzymania czy poprawy
  • Odpowiedz
no nie żartuj, masa ludzi 30 i40+ zrzuca nawet po kilkadziesiąt kilo. Wlez sobie np na FB na grupki diet keto, ludziska pokazują swoje przed i po odstawieniu węgli. Na innych dietach zresztą też, dieta obojętna, liczy się systematyczność.


@jedna_odpowiedz: dobra nie pyerdol. Spójrz na tego Krzysia opyerdalającego blachę ciasta i powiedz, że on ci wygląda na typ człowieka, któremu nagle odyebie palma i wjedzie na keto.
Ludzie... Przecież to trzeba mieć brak elementarnego rozeznania w typach osobowości żeby pyerdolić takie kocopoły.

Rozumiem człowieka, który był sfocusowany na karierze, rozkręcał 4 firmy, jeździł po świecie, przytyło mu się trochę i nagle bierze się za siebie tak jak za każdą inną inicjatywę w swoim życiu - realizuje po prostu kolejny task, tak jak każdy inny na
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: watpie w te jego schudniecie. Ja sam znam tylko JEDNĄ kobiete (faceta zadnego), która schudła bedąc w okolicach 30 i to spokojnie bylo jakies 20kg nadwagi. Większosc ludzi z wiekiem tylko tyje i to z coraz wiekszym tempem tycia, a tych argumentów o tym, że kolega kolegi schudl 20kg w wieku 40 lat to szkoda komentować.
  • Odpowiedz