Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
To uczucie gdy podoba ci się ponad 90% facetów na tinderze, ale oglądasz ich z fake konta, bo jesteś za brzydka, żeby dać swoje prawdziwe zdjęcie i boisz się podkopania samooceny jeszcze bardziej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pytanie do brzydkich mirabelek, walczycie jeszcze, czy zaakceptowałyście swoją samotność?

#tinder #pytaniedorozowychpaskow #mirabelkopomusz #feels #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak nie jesteś utyta i ulana, wystarczy większa pewność siebie i zdecydowanie aby kogoś znaleźć. Na tinderze się szuka tylko do ruchania.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: stare porzekadło mówi, każda potwora znajdzie swojego amatora. Znam tyle różowych łagodnie mówiąc mało atrakcyjnych co są w normalnych związkach z facetami wyglądającymi o niebo lepiej od nich. Ale trzeba wyjść do ludzi i mieć głęboko w dupie ich oceny.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Mnie tylko ghostują albo każą przyjechać do siebie na netflix and chill z winem ponad 100km. Zaczęłam lajkować niższych zakolaków, starszych o 20 lat myśląc, że wystarczy im, że jestem młoda i szczupła. Myliłam się, też się kontakt urywa po dniu pisania albo ja piszę litanię a oni odpisują emotką.
  • Odpowiedz
@otua: bullshit mnie ghostuja nawet stereotypowe przegrywy, ktorzy sami mowia, ze sa tak niemescy, ze ludzie mysla, ze sa gejami. Ostatnio tez olal mnie facet po jednym spotkaniu, niski, bez pracy , mieszka z matka i widzialam, ze sie followuje z dziewczyna, ktora jest modelka na kontraktach w Japonii (ʘʘ) i to nie fejk, dziewczyna naprawde istnieje
  • Odpowiedz
@annanowak19981998: Nie wiem ziom co mam Ci napisać. Bo ja testuję wszystkie aplikacje, a moje maksimum to 10 polubień pomimo dość dużego miasta jakim jest Łódź.
Aplikacje randkowe ogólnie wydają się słabym miejscem do poznawania ludzi do czegoś poważniejszego, bo nie ma tam chemii, nie czuć zapachu, kompletnie obca osoba, której motywy są nieznane.
Nie zaproszę Cię na netflix and chill bo Cię nie znam, a pójść z kimś obcym do
  • Odpowiedz