Wpis z mikrobloga

Wspanialy polityk ktory po osiqgnieciu sukcesu w spektakulatnej karierze medialnej postanowil sluzyc narodowi. Dzieki swojej sumiennej pracy w kilka lat osiagnal sukces rowniez w sferze politycznej wprowadzajac do sejmu, jako jeden z liderow ugrupowania, znaczaca i prawdopodobnie rozstrzygajaca w tym rozdaniu sile ponad 60 poslow.
Na zdjeciu wraz z malzonka, wykwalifikowana specjalistka wojskowa, operatorka straszliwej machiny wojennej wzbudzajacej groze w sercach wrogow naszej Ojczyzny.

Wyzej zdjecie slubne przykladowej pary mlodych Polakow o ktorych bezpieczna przyszlosc, jak i nas wszystkich, naszego Narodu i naszej Ojczyzny, dbaja Panstwo Holownia.

#holownia #3droga #bekazkonfederacji #wybory #przyszlosc #polska #polityka
Z.....a - Wspanialy polityk ktory po osiqgnieciu sukcesu w spektakulatnej karierze me...

źródło: GridArt_20231024_195856966

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 60
@ZielonaOdnowa: niepowstrzymana żona Szymona, jak tornado mknie myśliwcem bo to właśnie Ona, huraganowa Pani wzbija się w powietrze, a potem siedzi z Szymonem w swetrze, chwała!
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: prawda jest taka że Bosak całe życie na garnuszku państwa, tak jak Kaczyński. I tak jak pisiory konfederacja już robi sobie programy typu rodzina na swoim, albo kasa dla firmy brata Berkowicza, czy fundacji Brauna.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: takie umniejszanie na sile jest zabawne, chlop prowadzil programy nadawane w szczycie w topowej tv w polsce, to nie jest spektakularna kariera? To co niby mialoby taka byc? Slinienie sie Holeckiej do Kaczynskiego?
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa tak szczerze mówiąc, przed wyborami nie znalazłem tego człowieka. Nie oglądałem nigdy bezbekowych programów jak mam talent itp.
Poza tym jak się wpisuje jego kariera w religia.tv w antyreligijne TVN?
  • Odpowiedz
@CptPsyh: a gdzie tvn jest antyreligijne? Ktos Cir wprowadzil w blad, przeciez antyreligijna tv nie zatrudnialaby na eksponowanych stanowiskach prezenterow telewizji religijnych, a jak sam widzisz Holownia, ktorego nie znales ale jak widze jego kariere juz tak, pracowal w obu.
  • Odpowiedz