Wpis z mikrobloga

Mirki leciał ktoś CHINA AIRLINES lub nawet nie leciał ale potrafi powiedzieć jak wygląda kwestia wyboru miejsc? Zgaduję, że gdy będzie uruchomiona odprawa pojawi się jakaś możliwość wyboru, ale czy wtedy wskazanie konkretnych miejsc będzie w danej klasie darmowe jak jest to np w LOT? Widzę, że jakieś miejsca znikają i wolałbym nie przespać strategicznych roszad, bo szykuje mi się dość długa podróż - 23h ()

Chyba że na tak długich trasach nie ma co czekać na otwartą pulę i odżałować te parę stówek żeby dobrze siąść?
Nie mam doświadczenia, nie leciałem wcześniej międzykontynentalnymi lotami także wdzięczny będę za rady

#linielotnicze #samoloty #chinaairlines #chinaair #podroze #ryanair #wizzair #podrozujzwykopem
cebula12klocuch13 - Mirki leciał ktoś CHINA AIRLINES lub nawet nie leciał ale potrafi...

źródło: CHINA_SEAT

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@cebula12klocuch13: dla potomnych - przydział miejsc jest losowy i ew zmiana/wybór jest 'uwalniana' razem z odprawą na 48h przed wylotem, ale wtedy też lepsze / przyokienne często są już zajęte. Jeśli chce sie lecieć z drugą połowką lepiej chociaż jedno miejsce klepnąć wcześniej odpłatnie (później darmowe dorzucenie np. nieporządanego środka obok wskazanego 'przyokiennego' nie powinno być problemem)
  • Odpowiedz