Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
ja musze teraz korzystac z #tinder w taki sposób ze kłamie odnosnie mojego wieku, imienia, to ze mam psa, to ze pracuje z domu, to ze sie usmiechłem na zdjeciu a nie uzyłem faceapp i potem pare matchy bede mial i odrazu pisze o fwb ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasem mam farta w wiekoszsci nie, najwiekszym problemem jest to ze nie mam lokum
#badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
@mirko_anonim: No i prawidłowo. Jak ktoś nie był alkoholikiem / nadmiernie nie opalał się / nie pracował fizycznie to trudno odróżnić 30 latka od 25 latka. A jak jeszcze upijesz drinkiem to już zupełnie się nie połapie
@Bigovsky: Nie trzeba nigdzie czytać. Jeśli ktoś okłamuje drugą stronę co do wieku, żeby był seks, a seksu by nie było gdyby podał właściwy wiek, to jest to doprowadzenie do seksu podstępem. Kwestia czasu aż kłamcy będą za to dojeżdżani.
Wiek przy seksie ma znaczenie dla wieku zgody ( 16 lat ) oraz jako ogólny filtr atrakcyjności fizycznej. Jak ktoś człowieka który podaje inny wiek, ale wygląda młodo zgłasza do prokuratury to powinien leczyć się psychicznie z fobii.

Co innego jak zaniżając wiek zmieni wygląd ( makijaż ) mający rzeczywiste znaczenie dla pociągu seksualnego. Oszuści ( czy też oszustki ) nie są dojeżdżani tylko z przyczyn kulturowych.