Wpis z mikrobloga

#citiesskylines
Recenzja po pierwszych 15 minutach gry na ryzenie 1600, gtx 1060 6g, 24gb ram i grze na dysku ssd nvme m2. Grę odpaliłem w 1080p, no to tak wiele się nie spodziewałem ale gra się odpaliła, ledwo wyciągnąłem 30 fps na średnio niskich, sama grafika w tym trybie jest ciężka do gry, bardzo męczy wzrok, dlatego musiałem sobie zrobić przerwę po 15 minutach.
No i cyk zbudowałem sobie takie gówno miasteczko na 2k ludzi, wciąż zoning to gówno kwadratowe i zmuszanie do budowy gridu albo masz pełno zmarnowanego miejsca bo działki nie mogą być inne niż prostokątne
Śmieszy mnie nazywanie tych stylów europejski oraz północnoamerykański - kiedy #!$%@? style budownictwa są 2 albo brytolski z tymi terraced houses albo styl postbrytolski czyli USA. W poprzedniej części przynajmniej budowano kamienice które były dobrym odpowiednikiem europejskiego stylu.
No i teraz super ficzer śledzenia ludzi - więc mój cim jak widać urodził się w 2019 roku, ale na szczęście w 2023 roku ma już średnie wykształcenie i pracuje jako senior w fabryce smrodu, szkoda tylko że przez 2 dni w grze ani razu do niej nie pojechał, jednego dnia o 8 pojechał do sklepu, doszedł go granicy sklepu, obrócił się na pięcie i wrócił do mieszkania, przez pozostały czas pozostawał bezczynny. Na dodatek dom mojego cima jak i cała ulica zmienia numerację co ok 2h w grze z 136 na 317 i tak w kółko.
No i jak widać na zdjęciu różnorodność assetów ssie i wydaje się jakby było ich 3 na krzyż w każdej kategorii i tylko różniły się propami dekorującymi.
Pobierz alteron - #citiesskylines 
Recenzja po pierwszych 15 minutach gry na ryzenie 1600, gt...
źródło: Content Screenshot 2023.10.24 - 19.00.51.06
  • 1