Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was korzysta z księgowości z infakt?
Moja księgowa liczy mnie 270zł(netto)/msc, a taki infakt w wersji max kosztuje 85zł. Co prawda pewnie ogranicza się to do "standardowego" rozliczania faktur, ale w zasadzie moja księgowa nie daje mi nic więcej niż standard, bo nawet jak chciałem część rachunków za mieszkanie wrzucić w koszty to mi odradzała, że "a po co, a na co "

Będę wdzięczny za opinie na temat infakt

#ksiegowosc #firma #dzialalnoscgospodarcza #jdg #infakt
miss-durniu - Czy ktoś z Was korzysta z księgowości z infakt? 
Moja księgowa liczy mn...

źródło: infakt

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miss-durniu: Ja prowadze sam sobie w Infakt i do tej pory płaciłem 49 netto, teraz bede musiał przejśc na 55 lub 75 w premium
85 jest do 40 dokumentów. Sama aplikacja moim zdaniem jest świetna, w ostatnim roku doszło automatyczne rozliczanie róznic kursowych (tylko w premium). Jeszcze tylko brakuje bezpośredniej wysyłki DRA do ZUS. Obecnie trzeba pobrac plik i wgrac do ZUS PUE. w wfirma jest automatycznie. Jak zakładałem JDG
  • Odpowiedz
@memiusz:
Przeciętne wynagrodzenie:
5167,47 2020 rok
7368,97 2023 rok

Jeśli dzis płacisz 300 to w 2020 płaciłeś 210zł i to nie biorąc zwiększonej ilości roboty(polski ład, składka zdrowotna na podstawie dochodów i DRA co miesiąc). Nie wliczając tych rzecz to mogło byc np z 190zł. Tak jak wyżej w komentarzu, jeśli masz co miesiąc standardowo to samo to może dobrym ruchem jest razygnacja z księgowego. Ja wole sama aplikacje niż
  • Odpowiedz
@miss-durniu: Oni Ci mówią o pakiecie infakt program + księgowy, stąd 300zł. Od 6 lat korzystam z samego programu i jest bardzo dobrze - dla mnie automatyczne rozczytywanie faktur kosztowych to killer ficzer. Jestem w stanie księgować 2 faktury na minutę, świetne tempo.
Brak wysyłki ZUS DRA bezpośrednio z aplikacji (nie wiem czy konkurencja to ma). Formularz do wypełnienia PITów jest zewnętrzny ale to może być zaleta (np. gdy chcesz
  • Odpowiedz
@miss-durniu: Niektórzy narzekają na ceny księgowych w inFakt, chociaż ja mam od grudnia 2021 i podwyżki miałem bardziej inflacyjne 170 -> 200 -> 220 netto (dla ryczałtu jest jednak taniej). Niemniej nawet jeśli brałbym rozliczanie własne to mogę polecić ich apkę. Jak zakładałem JDG to zastanawiałem się czy nie iść do jakiegoś lokalnego księgowego / rozliczanie mailowe, ale z czasem doceniam to co oferuja w swojej apce, nawet w kwestii
cebula12klocuch13 - @miss-durniu: Niektórzy narzekają na ceny księgowych w inFakt, ch...

źródło: iinfakt

Pobierz
  • Odpowiedz