Wpis z mikrobloga

264 218 + 40 + 41 + 27 + 28 = 264 354

Chomik z tygodnia. Niby nie jest zły ten kickr core, ale jednak podjazdów to on chyba jakoś za dokładnie nie symuluje. Takie 10% jest dużo łatwiejsze niż w prawdziwej jeździe. Wątpię żebym podjechał takie Alpe D'Huez bez zatrzymywania chociaż raz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#stacjonarnyrownik

Skrypt
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nasi-lemak: Jeździsz na zwifcie? Może masz 'trainer difficulty' ustawione na minimum? Poza tym na chomiku odpadają Ci opory powietrza, które masz na zewnątrz, nie mówiąc już o wietrze, więc percepcja jest inna i może wydawać się, że jest lżej.
  • Odpowiedz
  • 0
@ytong: Tak, na razie zwifta testuję. Z oporami powietrza to wiadomo, ale nie wiedziałem, że można ustawić trudność xD Sprawdzę następnym razem jak mam ustawione. Ale dzisiaj mam nadzieję, że coś pojeżdże na zewnątrz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bluess: tak, wiem
@nasi-lemak: to nie do końca jest "poziom trudności", waty będziesz musiał zrobić tak czy siak, tym parametrem ustawiasz, jak twardo będzie Ci się to jechać. Tutaj gość dość dobrze tłumaczy, jak ten parametr rozumieć.
  • Odpowiedz
@nasi-lemak: TD ustawiony na maxa powoduje, że (jeśli Twój trenażer to obsługuje) 10% podjazd w Zwifcie będziesz czuł jak 10% irl. Ustawiony w połowie powoduje, że 10% = 5% irl itd.
  • Odpowiedz