Wpis z mikrobloga

Czy mógłbym prosić o wymyślenie jakiegoś tagu na te kreacje? Tak żebym sobie mógł to zablokować, jednocześnie nie blokując #ai?
Może tagujcie #wykopoweai? Albo coś? Bo od wczoraj co wejdę na mirko to wszystko na jedno kopyto, jak nie pixar, to disney itp. Przez chwilę to było nawet fajne, ale po milionowym razie już się zrobiło nudne.
acidd - Czy mógłbym prosić o wymyślenie jakiegoś tagu na te kreacje? Tak żebym sobie ...

źródło: 2023-10-24_07h56_27

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
nie zesraj się. Za 5 dni się wszystkim znudzi i będzie znowu spokój


@greenbong: ja tylko ładnie poprosiłem, nie musiałeś używać takich mocnych słów :(

  • Odpowiedz
@m4rio: jakie to prawdziwe to powiedziałeś! Jeszcze w kółko te same strasznie śmieszne żarty. Ktoś jebnal tym żartem po raz 10000? Jest królem żartów i zbiera 500 plusów no #!$%@? ludzie
  • Odpowiedz
ale jeśli już dzisiaj AI potrafi wygenerować takie kozackie plakaty po wpisaniu tekstu nad którym ktoś się zastanawiał 10 minut to widać że branża kreatywna drży w posadach - stąd strajki w Hollywood scenarzystów i aktorów bo oni już teraz wiedzą że za 10 lat może ten rynek wyglądać totalnie inaczej i będzie się dało robić superprodukcje niemal bez człowieka


@Dietetyq: ja zawodowo robię grafiki i filmy i wiem że
  • Odpowiedz