Wpis z mikrobloga

  • 1
@Ogau

ale ostatnie 8 lat wyższego vatu to wina PiSu, a nie Tuska xD


Ale PiS nic nie mówił że obniży a Tusk obiecywał że nie podniesie podatków a ten kto to zaproponuje wyleci z jego rządu
  • Odpowiedz
  • 1
@xqwzyts ale PiS nie miał postulatu obniżenia

A Tusk obiecywał że nie podniesie podatków a później przez 4 kolejne lata wyjątkowo tylko na rok podwyższali

Więc być idź debilem gdzie indziej xD
  • Odpowiedz
  • 0
@konrad_bolec

jak to jest, że pisowska hołota potrafi tylko manipulować xd

No i zabierzemy tym pisowskim degeneratom pieniądze, a wam został tylko skowyt.

Głośniej kwicz.


Manipulować?
Wskaż jedną manipulacje która nie wynika z tego co ci się wydaje że powiedziałem?
  • Odpowiedz
  • 1
@Wraczek

To dlaczego skoro była to zła decyzja to PiS niż obniżył tego Vatu? Chyba mieli na to 8 lat?


Kiedy PiS obiecywał że obniży VAT?
Ja napisałem że 15 lat temu Tusk VAT podwyższył wyjątkowo tylko na jeden rok a później 4 razy wyjątkowo tylko na jeden rok utrzymywali podwyższony VAT.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ogau ja tylko napisałem że Tusk 15 lat temu podwyższył WYJĄTKOWO tylko na jeden rok, później przez 4 lata WYJĄTKOWO tylko na jeden rok utrzymywał podwyższony a obiecywał że nie będzie podwyższał i każdy kto to tylko zaproponuje wyleci z jego rządu

A było to... 15 lat temu

Gdzieś napisałem nieprawdę?
A ty wyskakujesz z argumentem a czemu PiS to a czemu PiS tamto

A gdzie ja coś pisałem o PiSie? XD
  • Odpowiedz
ja tylko napisałem że Tusk 15 lat temu podwyższył WYJĄTKOWO tylko na jeden rok, później przez 4 lata


@Sprus: nie, napisałeś, że ten vat jest podwyższony do dziś. Naucz się czytać swoje własne wypociny...
  • Odpowiedz