Wpis z mikrobloga

@Sprus PO przegłosowało podwyższony VAT w 2010 roku do końca 2013 roku, a potem tylko raz to przedłużyli do końca 2016 roku.

PiS natomiast najpierw przedłużył do końca 2018 roku, następnie ponownie przedłużyli, ale bez żadnej daty, za to dali 2 warunki związane z budżetem, po spełnieniu których miały wrócić poprzednie stawki. Następnie w czasie pandemii dodali kolejny warunek i gdy w 2022 roku zostały wszystkie już spełnione to dodali jeszcze jeden
Jak tam kasa z KPO, po jednym dniu miała być. Także ten, szkoda, że Tusk nigdy nie wykona swoich


@krolwsi: ale to trzeba mieć naprawdę mieć ujemne IQ żeby sądzić, że dzień po wyborach u władzy jest już nowy rząd XD

Pissowcy jeszcze nie przekazali władzy jakbyś nie wiedział
@krolwsi: no bo to przenośnia i nie można tak dosłownie tego brać, ale przeciwnicy oczywiście przyczepią się byle czego. Tusk aktualnie nie jest nawet posłem, bo jeszcze nie rozpoczęła się nowa kadencja sejmu wybranego w wyborach. Nowy rząd jeszcze nie został uformowany i nie objął władzy, więc jak miałby coś zdziałać?

Tusk chyba w tym tygodniu jedzie żeby nieformalnie rozmawiać w sprawie KPO
@bylem_zielonko Widzisz, z każdym komentarzem tłumaczysz pod swoją teze. Nie mówię, że nie masz racji bo to ma sens i byłoby logiczne tylko żebyś się nie zapędził jak pisiory, że plują w twarz i udają, że pada :)

Co do samej kasy zobaczymy, bo coś musi obiecać, mam nadzieję, że nie relokację imigrantów bo wtedy zachód sobie zatrzyma tych normalniejszych a do nas relokuja same chwasty.
@xqwzyts a co to za fikoł?

Mówię o tym co Tusk zrobił 15 lat temu mimo że obiecywał że tego nie zrobi to wyskakujesz mi z tym że Tusk od 8 lat nie rządzi

A gdzie ja idioto napisałem że rządzi?
@secs a gdzie ja kretynie napisałem że rządził ostatnie 8 lat?

Napisałem co zrobił 15 lat temu jak zaczynał rządzić a obiecywał że nie nigdy podniesie podatków xD
@Ogau no jest podwyższony do dziś to z tego wynika bo ten rudy oszust obiecał że nigdy nie podwyższy podatków i zrobił to 15 lat temu
jest podwyższony do dziś to z tego wynika bo ten rudy oszust obiecał że nigdy nie podwyższy podatków i zrobił to 15 lat temu


@Sprus: nie. Ostatnie 8 lat podwyższonego vatu to tylko i wyłącznie wina PiSu. To jest fakt, a nie opinia.
  • 0
@Sprus przeczytaj do końca to co napisałem, PiS obiecywał obniżkę w swoim programie i obiecywała to też sama Beata Szydło tuż przed wyborami, po których została premierem.