Wpis z mikrobloga

Papryk Vege prezentuje: "PRZEŚLADOWANY"

(Muzyka dramatyczna, dynamiczne ujęcia)

Głos zza ekranu: "Zbigniew Stonoga, człowiek nieustępliwy wobec władzy, staje w obliczu największego wyzwania w swoim życiu. Ministra Ziobro."

(Ujęcia Zbigniewa Stonogi w różnych sytuacjach, podszyte napięciem)

Zbigniew Stonoga: "Ziobro, przestań mi rodzinę prześladować, ty #!$%@? #!$%@?!"

Minister Ziobro: (złośliwe spojrzenie)

(Scena szybkiego montażu, pokazująca napięcie i konflikty)

TEJ WIOSNY

Zbigniew Stonoga: "Mówię mu, że niezależne firmy są kluczem do rozwoju gospodarczego, a ten #!$%@? złamany twierdzi, że mam zrezygnować."

(Scena, w której Stonoga otrzymuje tajne dokumenty i spotyka się z innymi działaczami polityczno-gospodarczymi)

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z SOJUSZNIKAMI

Janusz Chabior: "Poszukujemy liderów, którzy nie boją się konfrontacji, którzy potrafią przetrwać w trudnych warunkach, w walkach o przetrwanie..."

(Czarna plansza z napisem)

Nie możemy pozwolić, aby nasza gospodarka upadła za wszelką cenę...

(Ujęcia z debat politycznych, dramatyczne momenty, napięcie rośnie)

W 2022 21,37% PRZEDSIĘBIORCÓW ODDAŁO SWOJE INNOWACYJNE POMYSŁY

Bogusław Linda: "Dobra, masz tu raport ekonomiczny i #!$%@?."

Katarzyna Warnke: "Hahaha, za te absurdalne regulacje jeszcze żadnej firmy nie zainwestowałam, hahaha."

Agnieszka Dygant: "Co #!$%@?, nigdy nie otworzyłeś własnej działalności gospodarczej?"

Tomasz Oświęciński: "Dawaj zmiany w prawie #!$%@? już!!!"

Piotr Stramowski: "Jeszcze raz zobaczę, że ograniczasz wolność przedsiębiorców, to Cię znajdę i wyślę na emeryturę, rozumiesz to #!$%@???"

(Napięcie sięga zenitu, emocje się burzą)

W KINACH!

(Ujęcia z szybkim montażem scen akcji, tajemniczości i dramatycznych zwrotów akcji)

Przygotuj się na film, który odkryje mroczne tajemnice prześladowań Zbigniewa Stonogi przez Ministra Ziobro. "PRZEŚLADOWANY" - pełen napięcia i emocji, który dostarczy Ci adrenaliny na całe seanse. Nie przegap tego wydarzenia kinowego!

#ai #polityka #zero #ziobro #stonoga #heheheszki #pasta
Wiktor426 - Papryk Vege prezentuje: "PRZEŚLADOWANY"

(Muzyka dramatyczna, dynamiczne ...

źródło: stonoga

Pobierz
  • Odpowiedz