Wpis z mikrobloga

@Falochron77: mówcie co chcecie ale kobiety rolniczki są ogarnięte wiedzą czego chcą i nie pracują w sklepie a mają biznesy. Te chłopy to dzieci niedziw że po nich koniara jedzie. Każdy z nich pewnie ma mieszkanie pokoju w którym mieszka . A wy widzicie jakie one mają chawiry firmy i z czym się mierzą codziennie?
Sama mnie ten gówniarz wkur tym gadaniem a drugi prostej ławki ze sklepu złożyć nie umie.
@zarowka12: ale też nie powód by robić sobie jaj z niej. Co ten młody u koniary powiedz mi mądrego powiedział? Koleś nie umiejący złożyć ławki co może zaproponować ogarniętej kobiecie i zaimponować powiedz mi proszę? To raczej kwestia doświadczenia i priorytetów. Na jej miejscu czyli pomidorowej i koniary nie wzięłabym nikogo. Być się i #!$%@? to lepiej być samemu.
Nieudolność życiowa to nie jest brak partnera chyba coś masz z głową . Nieudolność może mieć panną będącą z facetem typu bluszcz bo sama nie umie żyć. Ta sama daje sobie radę i nie szuka utrzymanka.
@dzieju41: Myślę, że po prostu ona przez lata była skupiona gównie na rozwoju zawodowym i równolegle z tym niemal całkowicie zaniedbała życie prywatne. Skoro zgłosiła się do programu to znaczy, że jednak chciałaby stworzyć udany związek. Biorąc pod uwagę, że program montowany jest później pod publikę i tak nie sposób nie zauważyć, że ona ma problemy z nawiązaniem trwałem relacji damsko-męskiej.
@Grealish: właśnie problem ze stworzeniem związku a nieudolność życiowa to dwie różne rzeczy chyba że Ty widzis to jako jedno ale zapewniam Ciebie że poszukując tego w Google to znajdziesz różne definicje tych słów . Koniec kropka.
@dzieju41: koniara to chociaż wzięła jakiś facetów w podobnym wieku. Pomidorowa poszalała za to xD nie wyobrażam sobie stworzyć poważnego związku z kimś o tyle młodszym. Wiadomo są wyjątki i takie związki pewnie istnieją no ale nie oszukujmy się to się raczej nie uda. Ja lvl 26 a nie chciałabym 21-latka do związku, zwłaszcza jak ona już myśli o dzieciach i ile ona ma lat, chyba trzydzieści kilka? No to już
mówcie co chcecie ale kobiety rolniczki są ogarnięte wiedzą czego chcą i nie pracują w sklepie a mają biznesy. Te chłopy to dzieci niedziw że po nich koniara jedzie. Każdy z nich pewnie ma mieszkanie pokoju w którym mieszka.

@Dzikamery: Pytanie za sto punktów, kto ich zaprosił na jej gospodarstwo? Aby przypadkiem nie ona sama? Czyli może jednak niekoniecznie wie czego chce? Bo skoro potrzebuje konkret-faceta to dlaczego wybrała sobie trzech
@Dzikamery: powiedz mi w takim razie po co zapraszac do siebie ludzi,którymi gardzi? Jeżeli nawet musi to ciągnąć ,bo umowa to przecież można stwierdzić,że nic z tego nie będzie odesłać najpierw jednego,potem drugiego . To tylko max 5 dni.To tak nie działa,że jak ktoś nie spełnia naszych oczekiwań to możemy sobie bezkarnie urządzać igrzyska.Mozna temat zamknąć kulturalniej bez upodlenia innych w myśl zasady,że jestem lepsza,bo osiągnęłam więcej a to za wysokie