Wpis z mikrobloga

#agd #zmywarka #kuchnia
Jaką zmywarkę do zabudowy 60 cm kupić?
Budżet do 3000 zł.
Nie zależy mi na eko bełkocie i milionie marketingowego syfu ubranego w stos niepotrzebnych bajerów typu łączenie z wifi itd. gdy jednocześnie jest problem z domywaniem naczyń. Ma po prostu dobrze robić dokładnie to, do czego została stworzona, czyli solidnie myć naczynia (a czytając opinie w erlektromarketach ta czynność przerasta chyba większość dostępnych modeli) i bezawaryjnie służyć. Jedyny bajer, który byłby na duży plus, to automatyczne otwieranie po skończonym myciu.
Co polecacie?
  • 7
@Rabusek @642425: Mam Samsunga Waterwalla. Droga, fajna, ale awaryjna. Pierwsza awaria po roku - wymienili chyba pompę z czymś tam (cały moduł).. Druga awaria 3 dni przed końcem gwarancji czyli prawie rok później. Wymienili całą płytę główną.
Od tamtej pory minął rok i spokój.
@marcel_pijak: ja mialem awarie pompy, awarie systemu waterwall, z 4 razy przeciekla bez zadnej przyczyny, i raz gosc byl tak #!$%@? ze powiedzial "o, ma pan tu rdze. Szukamy dalej co jest czy chce pan nową?"

No i juz od tego czasu minely dwa lata, raz przeciekla, ale znowu bez przyczyny, wiec jeszcze jest. Chyba wymienie na boscha