Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miruny, krew z dupy, swieza. Jakos raz w miesiacu. Bylem na badaniu u proktologa i mowi ze hemoroidow brak i wszystko git, ze trzeba kolonoskopie zrobic. Serio musze to robic? Mam wrazenie ze mi peka dupa od grubosci stolcow i ze nic w srodku sie nie dzieje, tym bardziej ze to swieza krew. Serio musze isc na kolonoskopie by dowiedziec sie ze nic mi nie dolega? Moge cos innego zrobic?
#choroby #lekarz #kolonoskopia #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak lekarz nie znalazl powodu na oko z zewnatrz to jak niby bez badania kolonoskopijnego ma okreslic przyczyne problemu?

Jak to raz w miesiacu to moze jestes hermafrodytom i ci okres z dupy leci, wtedy moze zwykle usg wykryc przyczyne.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ZielonaOdnowa @Czloneknarodu @misiaczkiewicz @TheOneWhoKnocks @przegryw_z_piwnicy @mirko_anonim
no pojde jesli bede musial ale jestem pewny ze nic nie wyjdzie... to jest swieza krew, a taka krew pojawia sie w dolnej czesci jelita. to nie jest krew w kale, mam jasny kal i swieza krew ktora wylewa sie jak podczas okresu u lasek XD tez czuje bol odbytnicy przy oddawaniu stolca, doslownie jakby rozrywaly mi pierscien. dlatego najpierw chce
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Lepiej pójść,przynajmniej będziesz miał spokojną głowę.

Ostatnio miałem podobne objawy i lekarz rodzinny dał mi skierowanie na kolonoskopię.
Człowiek oczekując na wizytę miał różne myśli w głowie,ale teraz po wizycie jest wszystko w porządku(jedynie podrażniona ściana odbytu) Podstaw do obaw nie ma.

Jak już zdecydujesz się na wizytę, to lepiej pójść prywatnie,niż czekać parę miesięcy na NFZ( mającCito).
  • Odpowiedz