Wpis z mikrobloga

  • 0
@login_cwiczebny: 25cm długości tasmy led potrzebuje zasilic wiec duzego pradu nie bedzie, jaki jest najmniejszy mozliwy przekrój i przekrój chyba zyli której plynie prad a ja mowie o grubosci izolacji ktora sprawa ze kabel jest gruby, a ledy beda chwile dzialac wiec tez bez przesady
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek: na baterie i wifi i potem nic innego nie bede robic tylko zmieniac baterie a nie mam miejsca na umieszczenei duzego miejsca na baterie przewod z baterii do led tez potrzebny chryste i szukam konkretnych linkow rozwiazań a nie "Slyszales o bateryjnym wifi"
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek: a co to ma do rzeczy? to jakbym ci napisal parfrazujac Twoje piekne slowa : "zajrzyj na tag #kredens i skończ #!$%@?ć jak zbity szczeniak"

a najlepsze ze zapytalem o polecenie jakiegos linka do kabelka cienkiego bialego i wyzywa mnie jakiś random z wypoka hehe, no piekna sprawa
  • Odpowiedz
a najlepsze ze zapytalem o polecenie jakiegos linka do kabelka cienkiego bialego i wyzywa mnie jakiś random z wypoka hehe, no piekna sprawa

Odpowiedz


@kropek: a zajżałeś? oni mają piękne doświadczenie z ledami na baterie, no ale lepiej powyzywać kogoś kto udziela konkretnych podpowiedzi. typowy dzieciak wypokowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@zimowyporanek: mam mebel i listwe 0,8mm ledwo wchodzi tam listwa led, do tego kabelek a ty mi o jakis bateriach i rowerach wtf, podaj linka do czegokolwiek co sie nadaje
  • Odpowiedz
i listwe 0,8mm


@kropek: nie ma takich. i zastosuj jaki chcesz kabel, tylko zasilacz musi być jak najbliżej. opory na cienkim kablu zajebią zasilacz oddalony więcej niż pół metra. i nie pisz do mnie więcej.
  • Odpowiedz