Wpis z mikrobloga

@tajemnica_poliszynszyla: nie mam pojęcia, z 40-50 może. Zrobiłem tylko parę fot. Na pewno ciekawe jeśli ktoś lubi/szuka noża ze stałą głownią. Folderów było mało i to głównie amerykańskich firm typu Spyderco, Benchmade, widoczne w ofercie większych sklepów, które miały stanowiska, tj. kolba, sharg, militaria.pl.
Herman knives są ładne na żywo, co prawda nie wiem czy ceny od 3k w górę mają sens. Ten venom na focie to 6k jest. To już
tage - @tajemnica_poliszynszyla: nie mam pojęcia, z 40-50 może. Zrobiłem tylko parę f...

źródło: IMG20231021154933

Pobierz
@tage: szkoda ze nie pojechałem ale mam daleko
Są wielkie targi blade show w usa oraz jeszcze jakieś, ciekawe jak się różnią z naszymi. Tam pewnie więcej wszystkiego.
A z zagranicy kogoś nie było np malanika z Chorwacji albo trc z Litwy? W końcu to wschodnio centralne europejskie targi
@tajemnica_poliszynszyla: z zagranicy na pewno z UK byli ludzie. Te damasceńskie, kuchenne noże to Leszek Sikon. Tak to było paru wystawców, którzy właśnie po angielsku mówili.
Nie jestem super mocno w środowisku, żeby rozpoznawać wszystkich wystawców. Chociaż na wszystko starałem się zerknąć to nie wszystkie wystawy przyciągnęły mnie tak, żebym patrzył kto jest wytwórcą.