Wpis z mikrobloga

@Dermati: O czym on bredzi ? po programie ma spróbować Łucja i Sraweł ? Spróbować z takim fiutem ? A odsłuchajcie 40min 52 sek. Krzysiur mówi kto po kolei odpadał, kiedy powiedział o Łucji pada zdanie " jeszcze zresztą zjechała Rośka to już wogóle nie spodbało mi się jej zachowanie.." czy to jest to co nam pokazali jak pojechała po sRochu czy było jeszcze coś stąd jego nienawiść do niej. Na
@Dermati: Pawełkowi się podobała łucja i najlepiej z nią gadał aleee aleee, Roch miał inne plany i trzeba było tori ratować xD no i dlatego że z łucja by nie doszedł po hajs. Ta edycja pokazuje najgorsze cechy ludzkie ever na przykładzie idealnie dobranego towarzystwa.

Obrzydza mnie też Patryk z tym swoim zafiksowaniem że łucja powinna ich wybielać a nie oczerniać - ten to też ma nasrane pod kopułą z takim
@Barbarellaa: masz tam nizej nagrane, zaczyna o Szambinie ze szybko odpadla, potem powiedzial "Byla Lucja..." Ale Tori sie jeszcze wtracila w miedzyczasie o cos fefluniła (bez napisow nie wiadomo co, brzmi jak Simlish) co dotyczylo Szambiny i Krzychu przerwal o Lucji i dodal ze pojechala po srochu (czyt. Szambina pojechala po srochu) i dopiero kontynuuje wywod o Lucji
@Dermati: a mi się wydaje że Kukiz jest tak dwulicowy że nawet bez gadania Srocha by wybrał Tori. On myśli tylko o finale nie o relacji a jego miotanie wynikało z tego że nie był pewien czy grupa go potem wybroni jak wroci Krzys - a tak pokazał że zostawia swoją sympatię dla grupy i liczy na ratunek