Wpis z mikrobloga

Jest najnowsza odpowiedź tej Hanki na zarzuty Gonciarza.

Tak w skrócie to wychodzi, że nie było żadnej relacji. Gonciarz wypisywał do niej monologi, ona od czasu do czasu mu odpisała od niechcenia. Od początku miała go za dziwaka i nie była nim zainteresowana. Raz coś wyskoczył z hotelem i go zaczęła podjudzać dla beki czy coś, chłopak się wtedy rozkręcił, ona się zreflektowała, że jednak w złą stronę to poszło i napisała mu rozprawkę, że kończy z nim kontakt. On ją wtedy zaczął przepraszać i pisać jakieś pierdy.

Podsumowując Gonciarz jednak niechad. Z tych wiadomości się wyłania obraz desperata, który nie jest w stanie zrozumieć, że dziewczyna go totalnie olewa i nie jest nim zainteresowana. Mieli tam jakąś relację niby biznesową i wspólnych znajomych, więc miało to jakiś wpływ, że laska mu jednak na jakiś czas coś tam odpisała.

Pamiętajcie, że tu chodzi o Hankę, a nie o tą drugą rudą, onlyfansiarę - Darię aka pojemnik na spermę.

Laska z wyglądu dużo powyżej poziomu gonciarza, więc nic dziwnego, że nie chciała z nim kręcić #blackpill potwierdzony

Tutaj filmik :
https://www.tiktok.com/@haniasedes/video/7292568264155073825

#gonciarz #podrywajzwykopem
okrim - Jest najnowsza odpowiedź tej Hanki na zarzuty Gonciarza.

Tak w skrócie to wy...

źródło: gonciarz

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 0
@Kostikov: Generalnie też uważam, że to jest drama z dupy, bo mimo wszystko odpisywała mu, mogła go dawno temu zlać, a nie teraz robić gównoburzę po latach i wrzucać jakieś #!$%@? wiadomości do neta.

Dlaczego poucinała te screeny i wystawiła się gonciarzowi do ataku? Najprostsza odpowiedź, to że jest nierozgarnięta.
  • Odpowiedz
  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:

Jak dla mnie gdzie nie zapauzujesz, to on wali ścianę tekstu, a ona odpowiada jednym zdaniem. Nie widzę tu proporcjonalności. Przypomina to screeny jak gości tryhardujących na tinderze.

Kolaż z jej strony był głupotą, bo wystawila się gonciarzowi do ataku.
okrim - @REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU: 

Jak dla mnie gdzie nie zapauzujesz, to on wa...

źródło: gonci

Pobierz
  • Odpowiedz
@okrim: Dla mnie to jest niepojęte że babka została wprost przyłapana na fabrykowaniu dowodów i jeszcze ma czelność otwierać mordę. Powinna być już kompletnie skompromitowana na tym etapie. #!$%@? co za świat.
  • Odpowiedz
@okrim: no i co z tego ile który z nich pisał, skoro pisali przez tyle lat, a jeszcze go manipulowała w udawanie giga chada z tekstami o pojemniku na sperme xD jak nie chciala z nim romantyczno/seksualnej relacji to mogla mu napisac wprost zamiast go jeszcze baitowac
  • Odpowiedz
@okrim: no to czemu ona wgl szczekała xD skoro sama tego chciała. Tutaj pewnie też się za chwilę dowiemy czegoś ciekawego jak wyjdą poprawne niezmodyfikowane screeny, jednak to nirealne aby utrzymywać kontakt 1.5 lat i nadal nie zablokować typa, skoro niby się nie chciało takiej relacji xDD a jej najmocniejszy argument jak dotąd to przerobiona wiadomość z czatu xDD
  • Odpowiedz
Straciłem kilka minut z życia by obejrzeć to gówno i wnioski mam takie że mi jeszcze bardziej gonciarza szkoda że go na takie szony zniosło, jedna wrzuca sfabrykowane screeny, druga nagrywa z ukrycia. Ja tu żadnej przemocy nie widzę z jego strony gdzie mu do gilgamesza, a cancel ten sam. Szkoda bo w jego #!$%@? branży wizerunek > skillsy
  • Odpowiedz
  • 0
@AdamKarolczak02137: Dla mnie osobiście zbyt wychudzona. Obiektywnie jest kilka poziomów wyżej pod względem atrakcyjności niż gonciarz. Zobacz jaką ona ma szczękę, a jaką bestia z tokio.
  • Odpowiedz