Wpis z mikrobloga

Jest najnowsza odpowiedź tej Hanki na zarzuty Gonciarza.

Tak w skrócie to wychodzi, że nie było żadnej relacji. Gonciarz wypisywał do niej monologi, ona od czasu do czasu mu odpisała od niechcenia. Od początku miała go za dziwaka i nie była nim zainteresowana. Raz coś wyskoczył z hotelem i go zaczęła podjudzać dla beki czy coś, chłopak się wtedy rozkręcił, ona się zreflektowała, że jednak w złą stronę to poszło i napisała mu rozprawkę, że kończy z nim kontakt. On ją wtedy zaczął przepraszać i pisać jakieś pierdy.

Podsumowując Gonciarz jednak niechad. Z tych wiadomości się wyłania obraz desperata, który nie jest w stanie zrozumieć, że dziewczyna go totalnie olewa i nie jest nim zainteresowana. Mieli tam jakąś relację niby biznesową i wspólnych znajomych, więc miało to jakiś wpływ, że laska mu jednak na jakiś czas coś tam odpisała.

Pamiętajcie, że tu chodzi o Hankę, a nie o tą drugą rudą, onlyfansiarę - Darię aka pojemnik na spermę.

Laska z wyglądu dużo powyżej poziomu gonciarza, więc nic dziwnego, że nie chciała z nim kręcić #blackpill potwierdzony

Tutaj filmik :
https://www.tiktok.com/@haniasedes/video/7292568264155073825

#gonciarz #podrywajzwykopem
okrim - Jest najnowsza odpowiedź tej Hanki na zarzuty Gonciarza.

Tak w skrócie to wy...

źródło: gonciarz

Pobierz
  • 56
@okrim w filmie Darii była mowa o trzech laskach. Pojemnik na spermę dotyczył drugiej dziewczyny, która wg Darii była w związku z Gonciarzem. Kim jest ta Hania? Skąd wzięły się jej dane?
@okrim: Tylko jakoś za pierwszym razem Hania pokazała jedynie jego wiadomości i zrobiła z niego umiejętną sklejką cynika i potwora. Specjalnie na koniec kolażu wrzuciła tekst o "top Polaku" i unsendowaniu wiadomości mimo, że pochodził z innej konwersacji. Nie wierzę, że ona jest tak dziecinna, że nie wiedziała, co robi.

Nie ma co bronić Gonciarza pod tym względem, że te wiadomości były ochydne xd, ale dopóki dziewczyny się na to zgadzały,
Raz coś wyskoczył z hotelem i go zaczęła podjudzać dla beki czy coś


@okrim: Jak miał rozumieć, ze go olewa jak sama go podjudzała? Rzekomo dla beki. Potem ja przeprosił przecież jak napisała, ze sobie nie życzy kontaktu. Ja nie mogę to już się robi serio chore. Każda próbuje z siebie zrobić swintą i wywleka jakieś brudy, a koniec końców się okazało, ze w sumie nic się nie stało. A typ
@okrim
Bez urazy, ale mógłbyś podać mi chociaż jeden powód dla którego miałbym dać #!$%@? o jakąś obca kobietę albo Gonciarza xD
Żeby to chociaż śmieszne było, to dałbym tego plusa.