Wpis z mikrobloga

@Mistborn: zgadzam się w 100%! Te 10 kontraktów z dodatku jest o wiele ciekawszych niż 60 kilka z podstawki, choć i tam się zdarzały ciekawe, ale większosć była własnie w stylu "idź, zabij, pozamiataj" - w dodatku nie dość, że mamy fajne wybory podczas kontraktów, to jeszcze później możemy poznać konsekwencje Naszych wyborów :)
@magazynierka_4k:

Z tych 60 kontraktów w podstawce żaden nie dorównuje tym z dodatku. Niektóre się wybijały i zapadały w pamięć, np (SPOJLERY):


Kontrakty w dodatku są dużo bardziej rozbudowane i nieraz trzeba dokonywać trudnego wyboru. Trudnego, bo każdy wybór ma swoje złe strony, nie ma rozwiązania "cukierkowego" w którym wszyscy są zadowoleni, czasem trzeba postępować wbrew sobie i swojemu sumieniu - a potem i tak człowiek czuje się brudny i zniesmaczony.
@jagoslau: dokładnie, zgadzam się z Tobą w 100%, a nawet więcej :) co do kontraktów z podstawki w pamięć zapadło mi jeszcze:


nie mam nic więcej do dodania, idealnie opisałeś temat i moje odczucia podczas przechodzenia kontraktów w PL - dodam tylko jeszcze, będąc przy zadaniach pobocznych, że bardziej podobały mi się "cyberpsychozy" z podstawki niż te "zorganizowanie grupy przestępcze" z dodatku - kilka fajnych i ciekawych przypadków cyberpsycholi można było