Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem naiwnym frajerem. Parę lat temu pojechałem za granicę żeby zarobić na mieszkanie w Polsce. Wszystko fajnie szło, dużo odkładałem bo pojechałem z językiem i konkretną specjalizacją. Planowo w 5 lat miałem mieć swoje mieszkanie bez kredytu u lichwiarzy. Dzisiaj mam gotówkę za która ledwo kupię kliktkę do remontu w swoim wojewódzkim heh. Wszystko zaplanowałem tylko nie przewidziałem, że ceny nieruchów skoczą o 100%. Zmarnowałem x lat na darmo. Mogłem ładować kredo po kukle i jechać i spłacać. Jakbym nie dawał rady państwo by pomogło. Sam już nie wiem co robić. Jestem taki zły na siebie z perspektywy czasu. Może tu wezmę kredo i coś kupie i zostane bo ceny nieruchów spadły jakieś 8%. #nieruchomosci #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakbym nie dawał rady państwo by pomogło


@mirko_anonim: na na pewno, już leci i spłaca za Ciebie kredyt

żenujące są takie rozkminy, 5 lat doświadczenia masz, kasę masz, wykorzystaj ten hajs i się zakredytuj na 1/3 wartości nieruchomości zamiast na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie bierz żadnych kredytów jak to bydło co się pod korek władowalo i twierdzą jaki kredyt jest wspaniały i jahaha pacz pan już jestem do przodu 300k a ty co gówno haha na wynajmie. Dobrze, zobaczymy jak spłacisz za te 25 lat, bo jak na razie "twoja" własność jest banku.

Pandemia i kryzys to jest dopiero rozkręcanie się zabawy. Nie ładuj się w żadne kredyty. Też wyjechałem i
  • Odpowiedz