Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pepege: no tak PiS podniósł sam do 23, ale to nie zmienia faktu, że jak nie utrzymają tarcz i obniżek a nawet dopłat teraz co 125 zł odliczą na którymś rachunku do końca roku to od stycznia nas zmiecie z planszy
Gdzie donek, niech ktoś się wypowie bo to przeginka się szykuje
  • Odpowiedz
@aa-aa: No tak, i co? Niestety prowadzi sie głupią politykę to trzeba odchorować. Oczywiście, że możemy bawić sie w dopłaty etc ale będziemy chodzić w kółko. Durni wyborcy, durne skutki.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZielonaOdnowa: w sytuacji gdy ceny tak podstawowego medium jak energia elektryczna ma skoczyć o 70% rząd musi coś z tym zrobić. Mogą tłumaczyć czym chcą i zrobić co według nich należy zrobić, ale od tego są żeby reagować a nie macać się po siurkach kto jaki stołek dostanie. Do roboty.
Ludzie chcą wiedzieć co z cenami energii elektrycznej.
  • Odpowiedz
@aa-aa: to napisz do Donka, ja jestem fajnopolackim wyznawca, co zrobia to moim zdaniem bedzie dobrze, maja moje pelne zaufanie i poparcie, moge siedziec po ciemku i jeac suchy chleb, nawet modlic sie moge po niemiecku jak mi Tusk kaze, wazne zeby PiSiorow i konfederuchow dupa piekla ze niemcy nami rzadza.
  • Odpowiedz
@aa-aa: nie ma takich podstaw do tego. Zużycie spadło i ceny węglowodorów też. Nawet średnia roczna cena giełdowa energii jest poniżej obecnej ceny po przekroczeniu progu z tarcz.
  • Odpowiedz