Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh ale lipa z pracą w tym #uk na indeed/cv library/totaljobs aplikowałem na kilkanaście pozycji i zero odzewu. Gdzie mogę znaleźć pracę nawet za niższą stawkę do przyuczenia w okolicach south-west londyn albo nawet rusztowania, budowlanka na uop bez patologii ;l
#uk #pracbaza # emigracja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
✨️ Autor wpisu (OP): @humantezczlowiek jestem zarejestrowany ale proponują strasznie małą stawke względem typowych warehousów, kiedyś pracowałem ale dzwonili tylko wtedy jak potrzebowali, aktualnie chciałbym znaleźć jakąś prace gdzie mogę się czegoś nauczyć za mniejszą stawke jako trainee albo strikte fizyczna (bo w takiej się najlepiej czuje) ale zazwyczaj jest to praca na samozatrudnieniu z niezbyt ciekawymi osobami, już nawet na google maps przeglądałem firmy w moim rejonie i wysyłalem bezpośrednio
wrzuc swoje ogloszenie na Londynek w dziale szukam pracy czesto oddzwaniaja ludzie czesto masz dobre oferty ja znalazlem part time u Wlocha np w knajpie co placi 15 h na godzine
@mirko_anonim: poszukaj na grupach budowlańców, co robią remonty, grupy kupna nieruchomości w UK, itd, napisz że szukasz do przyuczenia,
Albo poszukaj bezpośrednio firm i gadaj z kierownikiem, właścicielem, lub pojedź bezpośrednio na teren budowy.