Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #samorzad To, że wybory przejmie prawdopodobnie tak zwana pdzyszla koalicja chaosu to oczywiście duża strata wizerunkowa i nie tylko dla Polski I Polaków. Trzeba natomiast orzeczenie kurz i myśleć co dalej, a przed nami już za pół roku kolejne wybory, tym razem samorządowe. Warto postarać się aby móc odsunąć od władzy i wywalić ze stołka postkomunistyczne elity powiązane z dzisiejszą opozycja, a wstawić tam ludzi, którzy będą godni zaufania i realizować interesy lokalnej społeczności. Jeśli chodzi o mnie to jestem ze Szczecina. Chciałbym aby w końcu ktoś poważnie zajął się naszymi sprawami na urzędzie Prezydenta. Według mnie jednym z najlepszych kandydatów jest Dariusz Matecki, który został wybranym Posłem czego mu serdecznie i z całego serca gratuluję. Natomiast mam nadzieję, że dobro Szczecina będzie dla niego rowniez bardzo wazne i wystartuje w najblizszych wyborach.. Jest to osoba mloda, odważna, kreatywna, nie idącą na żadne kompromisy i zawsze walczącą o interesy obywateli Polski, dlatego zachęcam osoby związane ze Szczecinem na glosowanie na niego, jeżeli by wystartował. Mój glos już z resztą ma..
  • 12
@galicjanin: to nie mam takich szefów. Warto tu dodać, że Pan Poseł Szefernaker załatwił ogromne transfery dla mniejszych samorządów w województwie zachodniopomorskim, dzięki czemu małe miasta bardzo się rozwinęły i doganiają w dobrobycie duże miasta..
@assninja: Nie wydaje mi się, ludzie po pół roku przejrzą na oczy i zobaczyli na kogo zagłosowali. Ledwie tydzień po wyborach, a już przyszła koalicja chaosu nie wywiązuje się z obietnic albo się wycofuje..