Wpis z mikrobloga

zebrał kryształ swoje żniwo ale nie ponure bo nie spałem z cztery dni i dzisiaj w nocy znowu waliłem ten octowy kryształ i wódą popijałem i około trzeciej w nocy taki ścisk na klatce piersiowej i w ogóle aż nie umiałem oddychać tak mnie ścisnęło. Dziadek się śmieje do kornela że po chłopie i trzeba po smutnych panów dzwonić ale ja mówię że #!$%@? chyba tak i niech mnie pakują na jakiś szpital bo co chwile czuje że odpływam ale dziadek mówi że on nie pojedzie bo już za bardzo #!$%@? a kornel nie chciał jechać bo już tyle razy go bez prawka łapali że teraz już mu kryminał grozi a też kryształ walił ale wydzwonili anetę i niechętnie ale przyjechała. Mi było raz lepiej raz gorzej ale częściej gorzej bo robiłem się siny i plułem krwią ale jak jechaliśmy to już na spokojnie w aucie wypiłem browara i jakoś ogarniałem. Dojechaliśmy do szpitala i aneta mówi co jest grane a ten lekarz od razu że polizei i na giftstation. Ciśnienie mi skoczyło i mówię do niego że keine polizei keine giftstation a on że polen junkie i sie #!$%@?łem i bym mu za junkie #!$%@?ł ale nie byłem w stanie. Aneta tam zaczęła z nim gadać bo ja to nawet nie ogarniałem czy mówię do niego po polsku czy po niemiecku i już taki zły byłem że skakać do niego chciałem a wtedy wiadomo że było by polizei. Ale coś tam aneta ugadała i #!$%@? mnie do jakiejś izolatki i dali trzy kroplówki z elektrolitami i witaminami i coś tam jeszcze. No #!$%@? magia jak nowo narodzony wróciłem do domu serio czuje się jak po jakimś spa czuje nadal troche stima ale już czuje się normalnie i spać mogłem. Muszę dzisiaj trochę się zregenerować to pospałem do 11 teraz zamówiłem żarcia za ponad 150 euro to się #!$%@? normalnego jedzenia żeby było witamin i tłustego bo na wieczór dziadek ma po te filipinki jechać. Dziadek się śmieje że po takim miksie kroplówek to będę jak kogut między nimi latał i może ma racje ale ja to cały czas myślę czy znowu nie przyjdą afery szukać Ci goście co przyjechali z tymi filipinkami. Mali są tacy i coś tam #!$%@?ą po swojemu ostatnio ten jeden mówił że my zabraliśmy do siebie jego freundin i że on będzie z nami prugeln a my mu mówimy że jak on z nami chce prugeln jak on taki mały jest i on do dziadka zaczął biec z pięściami i darł się jak jakiś wojownik a dziadek mu jeszcze tą niesprawną ręką swoją liścia dał i ten odleciał aż na ziemie i pobiegł do swoich kolegów ale chyba przemyśleli i nie chcieli się pchać w awanture bo przecież oni tacy mali są że sam dziadek jeden by ich tą niesprawną swoją ręką pozamiatał.

#narkotykizawszespoko #niemcy
  • 11
@AspirantAndrzej zrobilem ci jakąś krzywdę albo cię gdzieś obraziłem że tak sobie po mnie lecisz??? mam normalną pracę mam dom nowowybudowany w polsce na działce 85 arów i dwa samochody oba nowe i za swoje wszystko nie za kredyt więc nie marnuje powietrza bo place w polsce podatki i w polskim banku trzymam pieniądze a ty się do mnie dowaliles i mnie wszędzie obrażasz