Wpis z mikrobloga

Plusują przeciwnicy palenia. Najgorszy możliwy nałóg, ponieważ ma bezpośrednie przełożenie na zdrowie osób postronnych i angażuje je w ten cały śmierdzący proceder. Oni są gorsi od narkomanów. Gdy ćpun daje sobie w żyłę, to nie obrywam jego porcją heroiny. Gdy przechodzi obok mnie palący, to mimowolnie jestem narażony na wdychanie tej trucizny i bierne palenie (w USA ginie przez to 50k ludzi rocznie). Oczywiście palacz spyta "Hej, gdzie moja wolność". A ja odpowiadam, Hej a gdzie MOJA wolność do spokojnego przejścia przez chodnik bez wyprzedzania palacza, aby nie wdychać trucizny? Albo jak stoję w korku i kierowca przede mną odkręca szybę na szybki dymek a ja to wszystko muszę wdychać? Palacze, zróbcie sobie jakieś miejsca odosobnienia, coś jak budki telefoniczne, że tam sobie wchodzicie i kopcicie nawet godzinę, ale zostawcie przestrzeń publiczną wolną od swojego paskudnego uzależnienia mającego wpływ na moje życie.
#zdrowie #oswiadczenie #dziendobry
Ryneczek - Plusują przeciwnicy palenia. Najgorszy możliwy nałóg, ponieważ ma bezpośre...

źródło: pln

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
@Ryneczek: mnie bardziej irytują przeperfumowani ludzie. Idę za kimś i czuję ten sztuczny zapach. Już wolę czuć pot niż jakiś wyciąg z bobra albo innej kloaki dziwnego stworzenia. Czuje #!$%@? i obrzydzenie. Sam już nie palę, ale zapach papierosa jest o wiele mniej utrzymujący się niż niektórych perfum i mnie osobiście mniej #!$%@?, bo jak wejdę w chmurę perfum jakiegoś narcyza to mi #!$%@? nawet w łazience, jak wrzucę koszulkę do
  • Odpowiedz
Albo jak stoję w korku i kierowca przede mną odkręca szybę na szybki dymek a ja to wszystko muszę wdychać?


@Ryneczek: dym z papierosa ci przeszkadza ale spaliny z auta tego palacza już nie xD
  • Odpowiedz
@Ryneczek zero szacunku dla nałogowców. Najgorzej jak w pociągu usiądzie taki śmierdziel i co stacje będzie wychodził aby doładować się nowym smrodem. Nawet jak w końcu wysiądzie to i tak przez długi czas pozostaje po nim strefa skażona.

Albo idziesz sobie chodnikiem i nagle ktoś przed tobą odpali peta i ten cały toksyczny szajs leci na ciebie.

Albo debile, którzy wyjebują garściami pety na plaży.
Bo co, stresują się piaskiem, czy szumem
  • Odpowiedz
  • 4
@Ryneczek do dupy sobie nasraj jeszcze
Mało kto już pali zwykle fajki
Większość pali elektryki one też ci śmierdzą i trują?
A, zapomniałem, chodzi o plusiki
  • Odpowiedz
  • 15
@Ryneczek jak juz o zakazach mowimy to ja jestem za zakazaniem alkoholu, panicznie boje się ludzi pod jego wpływem, nigdy nie mialam wrażenia że osoba paląca chce mnie pobić, a w przypadku alkoholu jest wrexz przeciwnie
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Co do ćpunów się nie zgadzam. 100% ćpunów których miałem okazję poznać pali papierosy, nie poznałem ich zbyt wiele więc to też zbyt wiele nie znaczy. Co do palaczy to mam taki pomysł by wszystkim ogolić łby na łyso i przemalować im je pomarańczową farbą, żeby z daleka widać ich było. To samo zrobić z pisiorami, nawet nie palącymi, a później niech ludzie się zastanawiają kto jest kto ( ͡
  • Odpowiedz
To powinno być prawnie zakazane IMHO.


@pearl_jamik: nie powinno, to cześć życia w mieście.
Jeżeli zaczniemy wprowadzać takie ograniczenia to równie dobrze grupa wegan może ci zabronić smażenia mięsa w domu.
  • Odpowiedz
  • 19
Jeszcze te buce na przystankach, chryste xd ile razy już kłóciłem się z jakimś zjebem albo głupią #!$%@?ą, co przychodzi na przystanek i czekając między ludźmi zaczyna palić, oh
  • Odpowiedz
@Ryneczek: Mój tata - palacz zmarł na raka płuc. Palenie rzucił dopiero jak już był w naprawdę ciężkim stanie. Po pierwszej diagnozie nadal popalał.

Moja mama miała tętniaka. Czekała już na operację w szpitalu. Od lekarzy miała zakaz poruszania się samemu. W przypadku potrzeby wyjścia do WC itp. miała wzywać pielęgniarkę która to zawozić ją miała wszędzie na wózku. Wszystko po to żeby wykonywała jak najmniej wysiłku. Zostawiliśmy ją na chwilę
  • Odpowiedz
@Ryneczek Przez jakiś czas był spokój ale widzę, że to gówno znowu zrobiło się modne. Nawet Zawiałow na teledysku spbie paraduje z kiepem w zębach, a młodzi podchwytują bo chcą być cool.
  • Odpowiedz