Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów. Eh, nostalgłem.

Memy typu
"Lecę masakrować Marsa - bo czerwony",
"U mnie pedały zawsze blisko gleby",
"Równie dobrze mógłbym grać z psem",
"Nie dajcie się zacipować lewakom" xd

Czy wypowiedzi
O dostępie do broni: "To niech Pan sobie pomyśli jak się musi czuc kobieta gdy każdy przechodzący obok mężczyzna nosi ze sobą narzędzie gwałtu"
Pamiętny wywiad w TVP: "Pani wybaczy, ale Pani wypowiedź znajdzie się na liście najgłupszych powiedzeń, które można wygłosić"
Gozdyra, która w pewnym momencie 'przesiąknęła' poglądami Korwina czy w ogóle ta wypowiedź "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny z którym sypia. Miliony plemników nie może się marnować" xd

Albo
Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną.
Pamiętne nawrócenie młodego rururururkowca z "Młodzież kontra..."
Przypowieść o kobietach z zakładu produkcyjnego, ze wschodniej Polski, które prosiły go żeby ich mężowie zarabiali więcej, żeby one nie musiały pracować. Pamięta ktoś nazwę tej miejscowości?
"Ma pan dowód?"
"Trzeba zabić #!$%@? tych ludzi"
Wywiad w dzień dobry TVN po tym jak dostał tytuł szowinisty roku
"Korwin to wolność, Korwin to nadzieja" xD

Kiedyś to było. Teraz nie ma...

#konfederacja #korwin #krul #jkm #heheszki #humorobrazkowy #polityka
lifapek - Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów...

źródło: temp_file5969766127055529402

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@lifapek: Ja bym jeszcze dodał słynny odcinek programu u Lisa w TVP nt. paraolimpiady, kiedy wszyscy rzucili się na niego, że obraża niepełnosprawnych i choć jego tezy były mocno kontrowersyjne, logiki mu nie można odmówić xD
fan391 - @lifapek: Ja bym jeszcze dodał słynny odcinek programu u Lisa w TVP nt. para...
  • Odpowiedz
@ChomikSon:

Charyzmatycznego, niepokonanego w dyskusji, totalnego chada polskiej polityki.


On zawsze był zdemenciałym starcem na zasiłku od starych, ktory pieprzył głupoty. To, kiedy sobie zdałeś z tego sprawę, to kwestia dorośnięcia.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ChomikSon
Korwin to jest gość

tylu go hejtuje, nienawidzi, tyle lewaczków, simpów, beciaków i cuckoldow.
Pasywne-cipy życiowe

A ten caly hejt po nim spływa i tak jak zawsze mial #!$%@?, to będzie miał nadal.

Banda niedowartościowanych manletów, mysli że jak Korwin nie wejdzie do sejmu, to mu stopa życiowa się obsunie xD

On w przeciwieństwie do Morawieckiego czy innych przyjebów z PO/PSL/PIS/etc. to mu koło #!$%@? lata ta danina poselska.
  • Odpowiedz
Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną.


@lifapek: to było przed meczem z Rosja na Euro 2012
  • Odpowiedz
@lifapek: jak wypłynęło że Korwin nigdy nje pracował tylko utrzymywał się z wynajmu mieszkań w kamienicy która odziedziczył po mamusi, to ludzie przestali zwracać na niego uwagę i traktować Go poważnie
  • Odpowiedz
@lifapek: fakt takich złotych tekstów już nikt nie produkuje w polskiej polityce, ale spójrzmy prawdzie w oczy takie teksty, dyskusje i debaty może wrażenie i sens by miały na korytarzu w gimnazjum ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@fan391: tyle, ze jego pogląd na te kwestie jest spaczony trochę, tutaj można jeszcze uznać kwestie ekonomiczne ale u stanowskiego uznał, ze w takim boksie powinna być tylko waga ciężka bo reszta jest niepełnosprawna
  • Odpowiedz
@bakafaka: to że nigdy nie pracował to akurat nieprawda.
Był pracownikiem naukowym, potem go zwolnili nie tylko jego, on się od decyzji nie odwołał.
Potem grał w brydża i na tym zarabiał, z podręczników o brydżu też sporo zarobił.

Otrzymał też bardzo duży spadek, ale gadanie, że nigdy nie pracował to absurd
  • Odpowiedz