Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów. Eh, nostalgłem.

Memy typu
"Lecę masakrować Marsa - bo czerwony",
"U mnie pedały zawsze blisko gleby",
"Równie dobrze mógłbym grać z psem",
"Nie dajcie się zacipować lewakom" xd

Czy wypowiedzi
O dostępie do broni: "To niech Pan sobie pomyśli jak się musi czuc kobieta gdy każdy przechodzący obok mężczyzna nosi ze sobą narzędzie gwałtu"
Pamiętny wywiad w TVP: "Pani wybaczy, ale Pani wypowiedź znajdzie się na liście najgłupszych powiedzeń, które można wygłosić"
Gozdyra, która w pewnym momencie 'przesiąknęła' poglądami Korwina czy w ogóle ta wypowiedź "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny z którym sypia. Miliony plemników nie może się marnować" xd

Albo
Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną.
Pamiętne nawrócenie młodego rururururkowca z "Młodzież kontra..."
Przypowieść o kobietach z zakładu produkcyjnego, ze wschodniej Polski, które prosiły go żeby ich mężowie zarabiali więcej, żeby one nie musiały pracować. Pamięta ktoś nazwę tej miejscowości?
"Ma pan dowód?"
"Trzeba zabić #!$%@? tych ludzi"
Wywiad w dzień dobry TVN po tym jak dostał tytuł szowinisty roku
"Korwin to wolność, Korwin to nadzieja" xD

Kiedyś to było. Teraz nie ma...

#konfederacja #korwin #krul #jkm #heheszki #humorobrazkowy #polityka
lifapek - Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów...

źródło: temp_file5969766127055529402

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 161
@lifapek też chciałbym wrócić do czasów młodości, kiedy wszystko było łatwiejsze... Ale prawda jest taka, że tylko nasze pokolenie miało okazję poznać Korwina takiego jakim był. Charyzmatycznego, niepokonanego w dyskusji, totalnego chada polskiej polityki. Czy się z nim ktoś zgadza, czy nie.. Nie ma to znaczenia. Kunszt JKMa jest niepodwazalny, tylko największe beciaki i mendy pokroju koroluka hejtuja Korwina. Bo przecież on sam, i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, wygłasza
  • Odpowiedz
  • 6
Przypowieść o kobietach z zakładu produkcyjnego, ze wschodniej Polski, które prosiły go żeby ich mężowie zarabiali więcej, żeby one nie musiały pracować. Pamięta ktoś nazwę tej miejscowości?


@lifapek To kiedyś nazywano przypowieścią o szarych myszkach z Andrychowa lub przypowieścią o kobietach z Andrychowa.
  • Odpowiedz
@lifapek: pamiętam wszystko, co wymieniłeś :) kiedyś to było, kurła.
@ChomikSon
Zawsze miał taki styl wypowiedzi, faktycznie ciężko go było zagiąć i na wszystko miał odpowiedź (choć nie zawsze najlepsza xD). Teraz zdziadział i gada jeszcze większe głupoty, szkoda.
  • Odpowiedz
@lifapek: "Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną"

GDZIE TO ZNAJDĘ? Pamiętam to z młodszych lat, ale za cholerę nie mogę tego teraz odnaleźć
  • Odpowiedz
via Android
  • 21
@ChomikSon jak miałem z 15 lat to starszy kuzyn powiedział mi że Korwin nie jest politykiem i nie chciał wyjaśnić dlaczego. Dopiero po latach zrozumiałem że ma rację. To jest typ który przede wszystkim wierzy w ideę. Polityk ma za zadanie przekonać jak najwięcej osób, a jkm wiele razy mówił że to wyborcom powinno zależeć żeby jego wybrać a nie jemu na tym żeby ich przekonać. Typ jest niepodrabialny.
Aż sobie
  • Odpowiedz
@lifapek: takie rzeczy piszą jedynie ludzie którzy po zobaczeniu kilku klipów krula nie przeczytali później żadnej książki. (tylko Żydzi czytają był taki meme w środowisku). Jak ktoś się cokolwiek zainteresował to to są bzdury, hasełka dla debili (pominales używanie słów debil na upośledzonych, 100 lat po tym jak określenie stało się obelga a nie określeniem medycznym i używanie zwrotu "moja córka" obok słów pedofil, tuż przed wyborami).

Jak ktoś się
  • Odpowiedz