Wpis z mikrobloga

Wziąłem sobie wolne wczoraj na premierę pajączka i tak się wkręciłem, że całą grę przeszedłem praktycznie za jednym podejściem xD Niczego nie żałuję, świetna historia. Po dostaniu czarnego stroju historia przyspiesza i ciężko się oderwać. Tylko jak dla mnie mogłoby nie być Milesa, w ogóle nie leży mi ta postać. Choć samo zakończenie gry mi bardzo podeszło i pasuje mi na ten moment do Petera.

No i nie było nigdzie lepszej wersji Venoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #gry
  • 20
  • Odpowiedz
@mohawk: Człowieku, sam skomentowałeś mój post xD Więc chyba trochę obchodzi. Tylko widzę, że kolega to jeden z tych smutnych ludzi, którzy wyklócają się o sprzęt do grania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ejenes: W sumie to bardzo usprawnili latanie na sieci. Możesz teraz wykonywać ostre skręty nie tracąc prędkości, robić pętle i wystrzeliwać się jak z procy z każdego miejsca w mieście. Świetnie to wszystko ze sobą współgra.

No i grając na najwyższym poziomie trudności mogę powiedzieć, że czasami jest naprawdę trudno. Szczególnie walki z bossami potrafią dać w kość
  • Odpowiedz
@danjelek: do sprzętu? Nic nie mam. Do zamkniętych systemów już i owszem, szczególnie do takich hipokrytów jak sony, którzy robili pod górkę Microsoftowi z przejęciem Activision Blizzard. Boją się ze cody nie będą pojawiać się juz na ps5 i będzie to exclusive na xbox i pc, a sami płacą developerom żeby tworzyli exclusive na ps5. Nikt mi nie wmówi że to jest dobre, z pewnością nie dla graczy
  • Odpowiedz
@ejenes: Masz nowe 4 nowe moce które są wymienne i możesz je ułożyć pod siebie, nowe gadżety, i ogólnie wszystko jest lepsze i fajniejsze xD może mam takie odczucia bo przeszedłem parę dni temu Spidermana 1 (ograłem wcześniej nilesa Moralesa) ale gra jest pod każdym względem lepsza
  • Odpowiedz
@TEDMAJER: 24h zajęlo mi zrobienie wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko po zrobieniu wątku głównego (+/-15h) obniżyłem poziom trudności.

I warto wspomnieć, że misje poboczne mają tutaj fabuły. Niektóre świetne, niektóre średnie. Ale są i niektóre zakończenia danych misji zostawiają człowieka z opadniętą szczeną (szczególnie The Flame)
  • Odpowiedz