Wpis z mikrobloga

@LeKosmita: PiS ekonomicznie to inna liga niż PO. PO myśli że pieniędzy w czasie kryzysu wydawać nie można i inwestycje należy zatrzymywać. To nie są lata 90, już wiemy dużo więcej o polityce monetarnej.

Co ciekawe zadłużenie to nawet nie jest 50% PKB.
Quzin - @LeKosmita: PiS ekonomicznie to inna liga niż PO. PO myśli że pieniędzy w cza...

źródło: 20231021_084353

Pobierz
  • 0
@Quzin: a ja bym wolał, żeby kryzys zrobił to w czym jest najlepszy - oczyścił rynek z nietrafionych inwestycji i żeby rząd nie zadłużał mnie i moich dzieci na astronomiczne sumy. Zresztą mi tu nie chodziło o ekonomie nawet ale zobacz jaka siła polityczna się dorwała do władzy dzięki temu, że mogli "regulować gospodarke" i jak ciężko było ją od tej władzy oderwać potem...
Zresztą mi tu nie chodziło o ekonomie nawet ale zobacz jaka siła polityczna się dorwała do władzy dzięki temu, że mogli "regulować gospodarke" i jak ciężko było ją od tej władzy oderwać potem...


@LeKosmita: wcale tak trudno nie było ich oderwać. Równie trudno co PO z lat 2007-2015. To tylko dwie kadencję rządzenia. Komuniści rządzili 50 lat.