Wpis z mikrobloga

@UjekF: przyznaj się że dla siebie kupiłeś :D. Kurde ja przypomniałem sobie jak z Mamą grałem w mario na tych śmiesznych bazarowych konsolach. zawsze chciałem grać "tym zielonym"
  • Odpowiedz
@UjekF: @Morcin14 @Zarov
Kiedyś braciuch opowiadał, że rodzice kupili jemu pegazusa na komunię czy coś, no i jako, że zjechała się rodzina to coś tam sobie pili jeszcze w nocy. Brat mówił, że jakieś dźwięki go obudziły dziwne, przychodzi do salonu a tam rodzice i wujkowie z ciotkami piją i se pykają w tetrisa xD mama go pogoniła do spania szybko a on tak za bardzo zaspany nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Mirrabolo Kaszojad ma 500 plus I Kindergeld to w końcu sobie zapłacił,wczoraj wyszły gameplaye i gra wygląda fenomenalnie,od Mario Bros U Deluxe się odbilismy
@baczex
Ja wczoraj wieczorem zamówiłem w Media Expert mimo że tego sklepu szczerze nienawidzę.
  • Odpowiedz
@UjekF: ja na twoim miejscu bym sprawdził grę od początku do końca czy nie przemyca chorych treści, LGBT czy np jump scare'ów które by zaburzyło rozwój bombelka
  • Odpowiedz
@UjekF: po pracy lece po to do najbliższego MM (239cebul) , bo dzieciaki by mnie do domu nie wpuściły :] . u mnie kaszojady nazywają to "Mario który idzie" i wiadomo o co chodzi . lvl4. milej gry!
  • Odpowiedz
@UjekF mam nadzieję, że będą te gierki ze Switcha działały na „Switch 2”. Już miałem kupować to zapowiedzieli nową wersję konsoli… i dobrze i źle ;D dobrze że mój bombelek nie zdążył się napalić jeszcze ;D
  • Odpowiedz