Wpis z mikrobloga

@NiBBonacci to sobie dojrzałym okiem obczaj co się #!$%@? w normalnych czasach, no Ed Edd i Eddy , spongebob itd. Ja wolę z dzieckiem strimy Judiego z mario i zeldy oglądać na YouTube, jest fantazy, nie ma przeklenstw, gość nadwyraz spokojny i opanowany.
Nie wiem czy dobrze robię, ale w szkole jest najlepszy, z obowiązków się wywiązuje, na dodatkowe zajęcia chodzi, z lego czasem buduje, to niech zapycha resztę czasu wirtualnym światem
@NiBBonacci O własnych dzieci piszesz "gowniaki" ?
Wątpię abyś je miał... Jeśli jednak je masz to niezła patola. Nie świadczy to o nich, więc zwracaj się bezpośrednio do nich z odpowiednim szacunkiem. To ważne.
@KwasneJablko: Na Disney+ jest "Bluey"! To jest australijska bajka dla dzieci. Dorośli też szybko zostaną fanami tych piesków (zupelnie inna bajka niż Psi Patrol, spokojna, wyważona, przemycająca wiele trudnych tematów w zrozumiały dla dzieci sposób). Polecam!
@Iudex: zależy co definiujemy dla dzieci. Jakieś filmy czy seriale animowane mają reklamy więc pewnie dotyczy to tylko tych bajek których nie idzie oglądać będąc starszym xD
@NiBBonacci: Chwała ci. Rozumiem że na mirko byłeś świadkiem co Internet robi z ludźmi i postanowiłeś że nie chcesz by twój syn wygrał kiedyś Igrzyska #!$%@??
@NiBBonacci: pytanie natury filozoficznej.
Czy w ten sposób nie odcinasz dzieci od świata?
Cyfryzacja jest nieodłącznym elementem i lepiej uczyć dziecko wcześniej poruszać się w nim i mieć umiar? Czy jak inne dzieci przeżywają co się działo w jakieś bajce, to twoje dzieci nie są odizolowane bo nie wiedzą o co chodzi i nie mogą przyłączyć się do rozmowy?

Nie zrozum mnie źle (nie jestem rodzicem, no i też nie wiem