Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: Ukraińcy nas potem nie zaatakują więc się nie liczy bo nie chcesz żeby ginęli...najbardziej wszystkich interesują straty tych ścierw ludzkich kacapów. Więc po c--j się pytasz? Wolisz ruskich?
  • Odpowiedz
@fff112 wbijam tak samo w ruskich jak i ukraińców.
Mówiłem i pisałem, że to niewdzięczne k---y to nazywany byłem onucą. Co sie okazuje? Że to jednak są niewdzieczne k---y, ale dzięki nim nie mamy czołgów w warszawie xd
A że ichniejsza rakieta zabiła dwóch przypadkowych ludzi? Polska jest gotowa na takie straty bo walczą za nasz kraj.
To nic, że polscy ochotnicy jeżdżą walczyć za tych ukraińców co zapłacili i s---------i z własnego kraju.

Macie tak n------e w głowach jak ci co dają sie do dnia dzisiejszego szprycować czwartymi dawkami dwudawkowymi szczepionkami na kowida. Albo co gorsza tymi, co dali sie zaszczepić by na wakacje
  • Odpowiedz
Mówiłem i pisałem, że to niewdzięczne k---y to nazywany byłem onucą. Co sie okazuje? Że to jednak są niewdzieczne k---y,


@Zarzutkkake: co sprawiło, że ekstrapolujesz zachowanie jednostek na miliony osób? Bili Cię w szkole?

A że ichniejsza rakieta zabiła dwóch przypadkowych
  • Odpowiedz
@owsikalfred:

a skąd wiesz ze nas nie zaatakują?


Chociażby dlatego że każdy ukraiński dowódca, od generała do kapitana odmówi ataku na sąsiedni kraj, który pomógł im najbardziej w potrzebie. I nie, przepychanki gospodarcze o zboże to nie jest powód do ataku.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: bo chcą do ue i nato? nie mówię gospodarczo bo mogą nas wykończyć bo są tańsi we wszystkim, ale militarnie jesteśmy po jednej stronie barykady...
  • Odpowiedz
Chociażby dlatego że każdy ukraiński dowódca, od generała do kapitana odmówi ataku na sąsiedni kraj, który pomógł im najbardziej w potrzebie.


@sztefen_muller: nie żartuj. W maju 1941 roku Rosjanie i Niemcy byli sojusznikami, pomagali sobie wzajemnie...
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik:

W maju 1941 roku Rosjanie i Niemcy byli sojusznikami, pomagali sobie wzajemnie...


Tak, porównujmy 2 kraje totalitarne z lat 40 ubiegłego wieku do współczesnego cywilizowanego kraju europejskiego i drugiego, który aspiruje żeby takim być. To ma sens!
  • Odpowiedz
I nie, przepychanki gospodarcze o zboże to nie jest powód do ataku


@sztefen_muller: ej, ale mordo, nic nie wiesz, przecież ostatnio pijany Ukrainiec wjechał samochodem w Polaka, a inny robił rajdy po ulicach miasta, nic nie wiesz, zaatakują nas, masz dowody!
  • Odpowiedz