Wpis z mikrobloga

@plazma: ja sie przymierzam od jakiegos czasu, jak robilem test to mi niski wyszedl, ale kupilem jakies ziola i narazie nic nie dajaxd nastepny krok moze trt, rob jakis update jak po tygodniu miesiacu, chociaz 100mg to chyba malo z teg co czytalem
  • Odpowiedz
@plazma: ja wlasnie sie wacham bo nie wiem czy bylbym w stanie sie sam kluc, podobno a duzo czytalem to dupa najlepsza, jak sie robi w uda to duzo ludzi ma problemy przynajmnej na reddicie, ja nie wiem jedyne co mnie powstrzymuje to wlasnie klucie #!$%@? jakos tak ciezko by bylo ale to pewnei rpzechodzi po razie
  • Odpowiedz
@plazma: kto Cię prowadzi na trt?
Ja już jakiś czas jestem na TRT ale dopiero gdzieś od 6 tyg na samym teściu, 2x w tyg po 50mg, wcześniej miałem jakieś inne środki które nie blokowały płodności XD
Tylko ja to przez za niski poziom (240-250) by podnieść trochę nastrój.
Polecam sobie znaleźć jakąś pielęgniarkę w okolicy co za 10-15zł będzie Ci robić zastrzyki, ja po 2 razach się poddałem w udo,
  • Odpowiedz
  • 1
@MrBeast: w sumie to nikt mnie nie prowadzi, byłem u urologa, pokazałem mu wyniki, pogadałem trochę i mi przepisał na 3x5amp i kazał w tych 3 miesiącach znalezc androloga, który się mną zajmie. Zdecydował się przepisać bo mówiłem o kupnie na ulicy albo z jakiejś Bułgarii xD
  • Odpowiedz
@plazma: a nie lepiej wziąć i ten poziom teścia poprawić naturalnie? Czy takie 100mg tygodniowo to nie jest ten sam efekt co poprawa snu i diety, że ci z 200 wskoczy na 600? Mega to życia nie zmienia. Jak to u ciebie wyglądało, jestem ciekaw. Pozdro i powodzenia z terapią
  • Odpowiedz
  • 2
@bartt345 hahaha naturalnie XD co ty #!$%@?. Podniesiesz se może o 100. Ja trzymałem michę nie piłem d3 wysoko trenowałem od 2 lat i miałem taki poziom @gacek2121 ja wbiłem na igłę i nie planuje schodzić jak zaczynasz z takim poziomem to po odbloku będzie pewnie jeszcze mniej w najlepszym wypadku tyle samo
  • Odpowiedz
@ojednopiwozadaleko: Z mojego doświadczenia wynika że żadne ziołka ani inne cudowne metody nie pomagają.
Jak prowadzisz zdrowy tryb życia i masz teścia przy glebie to tylko TRT. Przynajmniej u mnie nic nie działało
  • Odpowiedz
@bartt345: Próbowałeś kiedyś poprawić naturalnie z 200 na 600? TO jest praktycznie niewykonalne - może jak się bardzo zepniesz to podciągniesz 50-100pkt i tyle ale to w najlepszym przypadku.
No chyba że jesteś w stanie zdemolować swoje życie tzn zamieszkać gdzieś w górach, kąpać się w rzece i jeść tylko naturalne rzeczy to może po jakimś czasie bedzie ok
  • Odpowiedz
@bartt345 naturalne podnoszenie testosteronu to jedno wielkie gunwo. #!$%@? się jakichś pseudosuplementow I podwyższysz wynik o 0,0001%. Bez sensu.

W twoim przykładzie doszłoby do 3x podwyszenia wartości testosteronu co już jest duża wartością dodana i mega poprawa komfortu życia. To nie jest tak że poprawa jakości życia nastąpi tylko wtedy gdy przekroczysz wartości referencyjne.

Nie wiem skąd ta obawa przed testosteronem zewnętrznym i takie demonizowanie igly. Nikt nie odsadza od czci i
  • Odpowiedz