Wpis z mikrobloga

Jaki jest najprostszy i możliwie najtańszy sposób na puszczenie gry na telewizorze w pokoju A jeżeli konsola PS5 jest obok w pokoju B, bez jej przenoszenia? Mam w jednym pokoju (B) konsole z całym sprzętem (kierownica, fotel, oczywiście telewizor itd.) ale chciałbym co jakiś czas se legnąć w sypialni (pokój A) na łóżku i pograć we dwoje (więc dwa pady o ile to coś zmienia) na telewizorze który tam mamy - telewizor to jakiś nowszy LG, ale nie ma android TV więc bezpośredni remote play odpada. Myślałem nad rozwiązaniem remote play na laptopie i podpięcie laptopa przez HDMI do telewizora ale mocno traci wtedy wszystko na jakości. Myślę też nad kupieniem jakiegoś 5-metrowego kabla HDMI (bo tyle jakoś dzieli konsole w pokoju B do telewizora w pokoju A) ale też obawiam się o jakośc tak dlugiego kabla. Co możecie polecić? Załączam obraz sytuacji, te pogrubienia na ścianach to drzwi.
#playstation #ps5 #ps4 #konsole #gry #telewizory #tv #telewizor #xbox
Gaahl75 - Jaki jest najprostszy i możliwie najtańszy sposób na puszczenie gry na tele...

źródło: ps

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Gaahl75: zdecydowanie najlepszy sposób

ogólnie wszystkie opcje remote będą lipne, bo zawsze jakis lag...

jak ładnie rozwiążesz zwijacz do kabla hdmi to bedzie najlepsza opcja
jmuhha - @Gaahl75: zdecydowanie najlepszy sposób 

ogólnie wszystkie opcje remote będ...

źródło: 34553

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gaahl75: Ogólnie bez utraty jakości to raczej kabel, ale pierwsze sobie potestuj czy pady ci nie będą z takiej odległości przerywać, drugi problem to kabel hdmi, te długie zazwyczaj mają limity transferu i może być problem aby takim kablem 5m przesłać obraz 4k, choć tu sporo zależy od samego kabla.
  • Odpowiedz
  • 0
długie zazwyczaj mają limity transferu i może być problem aby takim kablem 5m przesłać obraz 4k, choć tu sporo zależy od samego kabla


@Medonix: no wlasnie o to sie obawiam, musialbym jakis mega dobry kupic
  • Odpowiedz
@Gaahl75: kup kabel hdmi przez neta, jak bedzie slabo to najwyzej zwrocisz

są tez kable chyba ze wzmacniaczem, ale 5 m to chyba tez nie tak duzo
  • Odpowiedz
  • 0
@swango: no ale jak napisałeś "przygotuj pieniążki bo tanio nie będzie" to myślałem że z 1000 zł będą kosztować czy coś dlatego pytam xd
  • Odpowiedz